BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 5.

Könnyen felvihető, krémes formula.

3 színárnyalatban kapható.

sunbeam

2013. november 9.

Nagyon ritkán jutok el arra a szintre, hogy kidobjak egy sminkterméket, inkább mindig nővéremnek adom, amit nem használok. Na de ez a korrektor, igazából még a kukára sem volt méltó. Nem is tudom, hogyan jellemezzem.
Nos. A szín az egy dolog, okkersárga volt rajtam is, ahogyan az előttem szóló írta. De a textúra, na az a nemsemmi!!! Mintha egy kicsit felolvasztott radírt kennék az arcomra, mi tökéletesen eltömít minden pórusom, és konkrétan érzem, hogy megfullad a bőröm. Borzasztóan rossz vétel volt, muszáj volt kidobnom!
A többi BYS termék után pedig dupla csalódás volt, mert mindennel tökéletesen meg voltam elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

RozaVonT

2012. július 21.

Hatalmas nagy csalódás volt a számomra ez a korrektor pedig sokan dicsérték az ismerőseim között. Mondjuk az ára alapján nem is vártam tőle olyan nagy csodát (kb.400 Ft volt),de akkor is.... A legvilágosabb szín is sötét volt a bőrömhöz és ráadásul a nap végére okkersárgás színűre állt össze rajtam. Kuka lett a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.