BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 5.

Fekete, extra puha fekete, ezüst glitteres fekete, ezüst glitteres sötétszürke, fehér, kávé-barna, égszín-kék, türkiz kék és sötét zöld színben kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

skorpió

2013. augusztus 13.

A sötét zöldet vettem meg, mert tetszett a színe. Felkenve is szép a szín, nagyon jól párosítható feketével, türkizzel. A minősége viszont nem nagyon jött be. Minden használat után hegyeznem kell, a hegyezőt sem nagyon bírja. Kap egy közepest, most beraktam a hűtőbe, valószínű, hogy a 40 fok sem tesz jót a minőségének. Hűtős használat után jövök frissíteni.
A hűtő után ugyan nem kellett hegyezni, felvinni is könnyebb volt, még akkor is puha maradt.
Eddig csak esti sminknél használtam, de most nappal akartam viselni. Borzalom! Sajnos a ceruza mellé a fejemet nem tudom egész napra "jegelni", és ez a ceruza szinte lefolyt rólam. Már 2 óra múlva szép nagy paca volt a szemem körül. Ahogy tehettem, azonnal le is mostam. Igaz, nem speckó szemhéjalap, de a megszokott rendes alapozó volt alatta, amivel nem szoktak így viselkedni rajtam a dolgok még nyáron sem! Félre tettem télire, majd meglátom, de 20 fok felett tuti nem nyúlok többet hozzá.
Sajnos ez most csak 2 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Sajnos ez most csak 2 pont.