BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 6.

A BYS szemhéjpúder ceruza káprázatos fényességű csillogó szemeket varázsol. Hosszan megőrzi a színét, nem kenődik el.Csillámszemcséinek köszönhetően hihetetlen fényt és csillogást ad szemeinek.Használata rendkívűl egyszerű.

Bordós-lila, olívazöld, égszín-kék, sötétkék valamint ezüst színekben kapható.

Babuin

2013. november 27.

Szerintem fertelmes, olyan mintha színezett vazelint kennék a szemhéjamra, ami egy zöldes vagy lilás árnyalat esetében nem túl szerencsés :D. Nekem egy oliva árnyalat van meg..pedig olyan szép szín :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.