BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2012. március 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A BYS színváltoztató körömlakkjai a hőmérséklet hatására változnak sötétebb, illetve világosabb színre.

7 trendi színben kapható.

agi.greendaygirl

2014. január 31.

ajándékba kaptam a kék színűt. Nem is tudtam ez előtt, hogy létezik színváltós körömlakk :D Ami számomra fura, hogy mattra szárad... :O Fedőlakkal a tartóssága jó, anélkül nem tudom milyen lehet. A színváltás nem nagyon észrevehető, ha nem tudnám, hogy színváltós, azt gondolnám, hogy csak más fényben másképp néz ki.. de amúgy tényleg mintha hidegben világosabb lenne, mint melegben. Nekem 4 réteg kellett, hogy jól fedjen, elég híg. Szerencsére a rétegek közt nem kellett sok időt várni.
Szerintem nem akkora durranás, mert a színváltozás alig észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Szerintem nem akkora durranás, mert a színváltozás alig észrevehető.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

A Glitter Blue árnyalat van meg, a színváltó hatás halványan, de látszódik. Mivel annyira nem feltűnő a két szín közötti különbség, nem tetszik. Ráadásul a három réteg is kevés belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

arybaba2

2013. április 22.

A rozsaszin-lila kombo van meg.Viszonylag meg vagyok vele elegedve csak kicsit lassan szarad es 4reteg kell kb.a kivant szin eleresehez.de csak eddig kell turelmesnek lenni mert ha megszarad sokaig tart.de igy csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

szansza0518

2012. október 24.

Ára nagyon jó mert én 280 ért vettem meg (vettem is belőle 2 -őt :) ) . Viszonylag tartós 3- 4 napig marad fent a körmömön lepattogzás nélkül. Az , hogy színváltós az igaz ,de csak pár árnyalattal lesz világosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 24.

carissima

2012. augusztus 6.

Imádon, a kedvencem amióta megvettem. Nekem a lila rózsaszín színváltós van meg, nagyon látványos, pláne hideg irodából-lilából, ki a melegben- rózsaszínre vált :) Elég tartós is, bár én fedőlakkal használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

mstindigo

2012. május 14.

Játék nagylányoknak. :) Nekem a fukszia árnyalat van meg. Cuki. ;) Normál szobahőmérsékleten, 20 fokban meg hideg víz alatt is fukszia színe van, mint az első részén (a képen a kék szín), meleg vízben pedig korallos lesz (mint a képen a levendulás árnyalat). A hatása egyáltalán nem fényes, majdnem hogy matt. Ez lepett meg a legjobban. Gyorsan szárad, türelmetleneknek ideális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.