C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Gabriella1992, Módosítva: 2014. november 7.

Illatkategória: gyümölcsös-virágos-fás

Lilu003

2019. június 1.

Hétköznapra kerestem valami kis egyszerű, és kifejezetten pénztárcabarát illatot. Erre a parfümre esett a választásom,bár nem hagyott bennem mély benyomást. Kellemes kis gyümölcsös-virágos illat, semmi különös. Nem túl intenzív,és nem is tartós. Kellemes, de nem szerettem meg annyira, hogy újravegyem. Célnak megfelelt, senkit nem zavart, mégis szolidan viseltem egy kellemes kis illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

minamani

2017. november 12.

Valaha volt legjobb parfümöm, imádom :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Valaha volt legjobb parfümöm, imádom :D 5*

Kendralinx

2017. február 19.

Dmbe vettem leértékelve nagyon jó kis illat napokba fújkálom magamra és kis gyümölcsös de hamar elillan de szép a külseje jók a gyöngyök benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Nettney

2015. december 4.

Én is már többször megvásároltam, mert kellemes, bájos, szexi illata van. Barátom is imádta ;)
A csomagolás is nagyon tetszik. Jók a kövek az alján :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

A csomagolás is nagyon tetszik. Jók a kövek az alján :)

Gabriella1992

2014. november 1.

Olyan édes fiatalos, egyedi illata van SZERINTEM. EDT-hez képest tartós is! :) Én imádtam, háromszor is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.