C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Gabriella1992, Módosítva: 2014. november 7.

Illatkategória: gyümölcsös-virágos-fás

minamani

2017. november 12.

Valaha volt legjobb parfümöm, imádom :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Valaha volt legjobb parfümöm, imádom :D 5*

Kendralinx

2017. február 19.

Dmbe vettem leértékelve nagyon jó kis illat napokba fújkálom magamra és kis gyümölcsös de hamar elillan de szép a külseje jók a gyöngyök benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Nettney

2015. december 4.

Én is már többször megvásároltam, mert kellemes, bájos, szexi illata van. Barátom is imádta ;)
A csomagolás is nagyon tetszik. Jók a kövek az alján :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

A csomagolás is nagyon tetszik. Jók a kövek az alján :)

Gabriella1992

2014. november 1.

Olyan édes fiatalos, egyedi illata van SZERINTEM. EDT-hez képest tartós is! :) Én imádtam, háromszor is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.