By Wishtrend

Ár:   $29.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $29.99
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Original Pure Vitamin C20 Serum továbbfejlesztett változata 21,5% tiszta C-vitaminnal, parabének nélkül.

• Kevesebb összetevő, nagyobb hatékonyság
  • Megnövelt C-vitamin tartalom a ragyogóbb, egyenletesebb bőrért
  • Halványítja az elszíneződéseket, pigmentfoltokat
  • Megújítja, táplálja, egészségesebb kinézetűvé teszi a fakó, száraz bőrt
  • Nyomtalanul felszívódik, nem hagy ragacsos réteget

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CyberBunny

2022. április 15.

Jaj de csííííp

Valóban elhalványítja a foltokat / hegeket, de sokszor égetett. Lehet, hogy akinek strapabíróbb a bőre annak szuper, de szerintem nekem ez erős volt. Próbáltam kevés mennyiséggel dolgozni és száraz bőrre felvinni hogy elkerüljem az irritációt, de nem segített. Lecseréltem a Klairs vitamin szérumjára, azzal nem volt ilyen gondom.

UPDATE: Eltelt két hónap az első próba után, közben kiderült hogy kicsit túlzásba vittem egysmást, amitől érzékenyebb volt a bőröm. Másfél hete elővettem újra, és már egy hét alatt látványosan javított a foltokon. Csipkedni még szokott néha, de nem annyira mint elsőnek, most minden másnap használom és mintha egyre kevésbé irritálna, úgyhogy felpontozom 4-re, ha már egyáltalán nem fog csipkedni akkor megkapja az 5 csillagot is.
Kifejezetten nem érzékeny bőrűeknek ajánlom, bitang cucc! Viszont tényleg nagyon látványos a hatása, többen megjegyezték a napokban hogy mennyivel szebb a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Jaj de csííííp

BaoBao

2022. február 26.

Nekem nem volt szerencsém a gyengébb C-vitaminos termékekkel. Sajnos elég sok a hiperpigmentációm a régebbről megmaradt nagy napozások után. Több fajtát használtam 10%-os kocentráció körül és bár halványítottak, úgy éreztem egy idő után megrekedtünk. Aztán megkaparíntottam ezt. A csodát. 1 hónap után jelentősen halványított olyan foltokon amiken semmi más nem segített, ESZMÉLETLEN JÓ. Az üvegcse végére alig voltak láthatóak a foltjaim, egy kivétellel, de arra bármit kenhettem nem akart halványulni, így azt valószínűleg majd lézerrel fogom leszedetni.

Értem én hogy akinek érzékenyebb a bőre, annak nem jött be, de könyörgöm, mit vártatok? 21,5%-os C-vitaminról beszélünk! Ez nem érzékeny bőrre van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

vivik

2021. április 15.

Nem értem a nagy felhajtást körülötte. Rettentően csíp, és nemhogy szebb lett tőle a bőröm, de ronda vörös foltok jelentek meg rajta... Használtam már azelőtt más C-vitaminos szérumot, és soha nem tapasztaltam ilyet. A sok jó vélemény láttán azt hittem szeretni fogom, ehhez képest 2 hét próbálkozás után a kukában landolt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

daydreamheart

2021. február 19.

A hűtőben történő tárolás és az ára ellene szól, de egyébként szépen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Gollum

2020. augusztus 25.

Kicsit drága, de nem volt rossz. Nem vettem újra, mert szeretek a C-vitaminok közül minél többet kipróbálni. Talán 4 hónapig tartott, csak a végére lett sárga, mikor már megérkezett az utódja és olyan kevés volt benne, hogy nem tettem vissza a hűtőbe. Nem kizárt, hogy egy napon megint megveszem. Kristályosodásra nem emlékszem. Annyit azért megjegyeznék, hogy szerintem az ilyen érzékeny C-vitamint pumpás üvegben kellene forgalmazni, nem pipettával, még akkor sem, ha az a divatosabb. Nekem volt már zselés C-vitaminom, sajnos az üveget kidobtam, ami nem is tiszta C-vitamin volt, de pumpácskája volt. Pumpát a C-vitamin szérumokra! Hacsak nem az újrahasznosítás megkönnyítése a cél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Akara

2020. április 5.

Reggelente használom. Sajnos azonban nem szeretem ezeket a vizes, pipettás megoldásokat. Egyrészt, mert marha nehéz így felvinni. Másrészt, mert már kétszer jártam úgy (egyszer pont ezzel a szérummal), hogy leesett és kifolyt több mint a fele. Ahhoz meg elég drága. Részben emiatt váltottam a Tindigo krémes állagú C vitamin esszenciájára. Nem való nekem olyan, amivel így pórul lehet járni. Pedig maga a kence jó. Halványodtak a foltok, jól beszívódott, üdébb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

jollygardener

2020. március 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Igazából nincs is mit írnom, az ég egy adta világon semmit sem csinált a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Moringa

2019. szeptember 29.

Egy kicsit olyan érzésem volt ezt a terméket használni, mintha még egy kísérleti fázisban lévő hatóanyagot tesztelnék, és nem egy piacra szánt kész termék lenne. Rengeteg nagatívumot kellett “kibírni” ahhoz, hogy megkapjam a C vitamin áhított, jótékony hatását. Hűtőben kell tárolni de ígyis kristályosodik, eltömítették a kristályok a pipettát, ragadós érzet marad a kezemen és az arcomon, elég furcsa a szaga, ha egy pici pattanás vagy száraz rész van az arcomon azt már marja csípi. Azt gondolom, hogy nem rossz, de van ezen még mit fejleszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

alexandra_domotor

2019. június 8.

Már több, mint 40-50 üvegcse elhasználása után bátran mondhatom, hogy a mindennapos esti rutinom része lett. Hűtőben tárolandó! Bírja a következő adagig(1 hónap) megromlás nélkül. 2 pipettányit teszek a kezembe, ahol eloszlatom a két kezemen és az egész arc- nyak területébe masszírozom. A fényes állapot(megszáradás) megszüntetése legyezéssel gyorsítható! Nem ragad, csak addig amíg meg nem száradt/be nem szívta a bőröd! Reggelre, esetleg smink alá nem ajánlom, mert kevésbé kenhetőek rajta az alapozók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

estrella13

2019. május 3.

Nagyon látványos változást eredményezett a bőrömön. Tiszta pórusok, nulla pattanás, egységes bőrkép. Hátránya, hogy hűtőben tárolva is nagyon hamar megsárgul, és ragacsos. Megérte az árát, két üveggel is elhasználtam, de tovább keresek, hátha van jobb C vitaminos szérum ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.