By Wishtrend

Ár:   $29.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $29.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Original Pure Vitamin C20 Serum továbbfejlesztett változata 21,5% tiszta C-vitaminnal, parabének nélkül.

• Kevesebb összetevő, nagyobb hatékonyság
  • Megnövelt C-vitamin tartalom a ragyogóbb, egyenletesebb bőrért
  • Halványítja az elszíneződéseket, pigmentfoltokat
  • Megújítja, táplálja, egészségesebb kinézetűvé teszi a fakó, száraz bőrt
  • Nyomtalanul felszívódik, nem hagy ragacsos réteget

9000 Ft - By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum
Ár: 9000 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

daydreamheart

2021. február 19.

A hűtőben történő tárolás és az ára ellene szól, de egyébként szépen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Gollum

2020. augusztus 25.

Kicsit drága, de nem volt rossz. Nem vettem újra, mert szeretek a C-vitaminok közül minél többet kipróbálni. Talán 4 hónapig tartott, csak a végére lett sárga, mikor már megérkezett az utódja és olyan kevés volt benne, hogy nem tettem vissza a hűtőbe. Nem kizárt, hogy egy napon megint megveszem. Kristályosodásra nem emlékszem. Annyit azért megjegyeznék, hogy szerintem az ilyen érzékeny C-vitamint pumpás üvegben kellene forgalmazni, nem pipettával, még akkor sem, ha az a divatosabb. Nekem volt már zselés C-vitaminom, sajnos az üveget kidobtam, ami nem is tiszta C-vitamin volt, de pumpácskája volt. Pumpát a C-vitamin szérumokra! Hacsak nem az újrahasznosítás megkönnyítése a cél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Akara

2020. április 5.

Reggelente használom. Sajnos azonban nem szeretem ezeket a vizes, pipettás megoldásokat. Egyrészt, mert marha nehéz így felvinni. Másrészt, mert már kétszer jártam úgy (egyszer pont ezzel a szérummal), hogy leesett és kifolyt több mint a fele. Ahhoz meg elég drága. Részben emiatt váltottam a Tindigo krémes állagú C vitamin esszenciájára. Nem való nekem olyan, amivel így pórul lehet járni. Pedig maga a kence jó. Halványodtak a foltok, jól beszívódott, üdébb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

jollygardener

2020. március 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Igazából nincs is mit írnom, az ég egy adta világon semmit sem csinált a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Moringa

2019. szeptember 29.

Egy kicsit olyan érzésem volt ezt a terméket használni, mintha még egy kísérleti fázisban lévő hatóanyagot tesztelnék, és nem egy piacra szánt kész termék lenne. Rengeteg nagatívumot kellett “kibírni” ahhoz, hogy megkapjam a C vitamin áhított, jótékony hatását. Hűtőben kell tárolni de ígyis kristályosodik, eltömítették a kristályok a pipettát, ragadós érzet marad a kezemen és az arcomon, elég furcsa a szaga, ha egy pici pattanás vagy száraz rész van az arcomon azt már marja csípi. Azt gondolom, hogy nem rossz, de van ezen még mit fejleszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

alexandra_domotor

2019. június 8.

Már több, mint 40-50 üvegcse elhasználása után bátran mondhatom, hogy a mindennapos esti rutinom része lett. Hűtőben tárolandó! Bírja a következő adagig(1 hónap) megromlás nélkül. 2 pipettányit teszek a kezembe, ahol eloszlatom a két kezemen és az egész arc- nyak területébe masszírozom. A fényes állapot(megszáradás) megszüntetése legyezéssel gyorsítható! Nem ragad, csak addig amíg meg nem száradt/be nem szívta a bőröd! Reggelre, esetleg smink alá nem ajánlom, mert kevésbé kenhetőek rajta az alapozók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

estrella13

2019. május 3.

Nagyon látványos változást eredményezett a bőrömön. Tiszta pórusok, nulla pattanás, egységes bőrkép. Hátránya, hogy hűtőben tárolva is nagyon hamar megsárgul, és ragacsos. Megérte az árát, két üveggel is elhasználtam, de tovább keresek, hátha van jobb C vitaminos szérum ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Ciniminike

2019. április 17.

Első C vitamin szérumom volt, egy üveggel használtam el belőle, tisztítás, tonik után nappalra használtam a C vitaminos krém párjával. Hűtőben tartottam, december elején bontottam fel és február végére lett halvány sárga, március végére fogyott el és addig nekem nem romlott meg. Érzékeny a bőröm, így be is voltam tojva, hogy nem fogja bírni, de semmi probléma nem volt vele. Szépen halványította a pattanások után maradt egy egy heget, összehúzta a pórusaimat és adott egy egészséges fényt az arcnak. Most jött meg a wishtrend másik szeruma, a gyengébb vitamin drops, updatelek, ha azt is elhasználtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Mona29

2019. április 3.

Annyira, de annyira akartam szeretni, de nem sikerült. Nem igazán tapasztaltam folthalványítást, hidratálást. A pattanásaim nagyjából hormonális alapon jelentkeznek. Sem ezekkel, sem a mitesszerekkel nem igazán tudott mit kezdeni, ugyanúgy megjelentek, mintha nem használtam volt. Bármennyire keveset használtam, mindig ragacsos maradt utána a bőröm, ami eléggé zavart. Az üveg nyakát kb. 2 hetente törölgetni kellett, mert folyamatosan rászáradt valami kristályos cucc. Ami ráadásul a végén már az üvegben is volt, és néha igen csak tudott karcolni. Hűtőben tároltam, nagyon vigyáztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

BLili

2018. október 27.

Majdnem három hónapnyi használat után újraírom a véleményemet.

Nem tudom, hogy mekkorát hibázok azzal, hogy a huszas éveimben már ilyen erős C-vitamin szérumot használok, de kialakult mostanára két komolyabb ránc a szemem alatt, amiket sürgősen orvosolni akartam, és 3 hónap után kb 70%-kal halványabbak a szérumnak köszönhetően. Igaz, hogy fénylik utána a bőröm, és ragad, és csak reggel szabad használni, különben rákenődik még felérétegzéssel is éjszaka a párnára. De ilyen látványos eredményt csak a Mizon peptides krémje tudott eredményezni. Hihetetlen, le a kalappal.

Egyébként én 3 cseppet használtam csak a szem alá, és bőven elég volt. Korábban úgy használtam, hogy előbb tonik, utána emulzió, és aztán ez. Aztán rájöttem, hogy az aha/bha-s tonik után kéne inkább a ph miatt használni, és nagyon gyorsan látványosabb eredményt produkált. 3 havonta 5000 Ft nem kevés érte - mivel az ebayen örökké vannak akciók rá nagyon megbízható eladóktól, tehát nem reális a kiírt 30 dolláros ár.

Egy pici csípkedést több hónapnyi használat után is eredményez, de ez nagyon gyorsan elmúlik, és ugyanakkor meg irritációt, vörösödést nem okoz.

Csillagos 10 jár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Majdnem három hónapnyi használat után újraírom a véleményemet.

Csillagos 10 jár érte.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.