By Wishtrend

Ár:   $29.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $29.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Original Pure Vitamin C20 Serum továbbfejlesztett változata 21,5% tiszta C-vitaminnal, parabének nélkül.

• Kevesebb összetevő, nagyobb hatékonyság
  • Megnövelt C-vitamin tartalom a ragyogóbb, egyenletesebb bőrért
  • Halványítja az elszíneződéseket, pigmentfoltokat
  • Megújítja, táplálja, egészségesebb kinézetűvé teszi a fakó, száraz bőrt
  • Nyomtalanul felszívódik, nem hagy ragacsos réteget

Ciniminike

2019. április 17.

Első C vitamin szérumom volt, egy üveggel használtam el belőle, tisztítás, tonik után nappalra használtam a C vitaminos krém párjával. Hűtőben tartottam, december elején bontottam fel és február végére lett halvány sárga, március végére fogyott el és addig nekem nem romlott meg. Érzékeny a bőröm, így be is voltam tojva, hogy nem fogja bírni, de semmi probléma nem volt vele. Szépen halványította a pattanások után maradt egy egy heget, összehúzta a pórusaimat és adott egy egészséges fényt az arcnak. Most jött meg a wishtrend másik szeruma, a gyengébb vitamin drops, updatelek, ha azt is elhasználtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Mona29

2019. április 3.

Annyira, de annyira akartam szeretni, de nem sikerült. Nem igazán tapasztaltam folthalványítást, hidratálást. A pattanásaim nagyjából hormonális alapon jelentkeznek. Sem ezekkel, sem a mitesszerekkel nem igazán tudott mit kezdeni, ugyanúgy megjelentek, mintha nem használtam volt. Bármennyire keveset használtam, mindig ragacsos maradt utána a bőröm, ami eléggé zavart. Az üveg nyakát kb. 2 hetente törölgetni kellett, mert folyamatosan rászáradt valami kristályos cucc. Ami ráadásul a végén már az üvegben is volt, és néha igen csak tudott karcolni. Hűtőben tároltam, nagyon vigyáztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

BLili

2018. október 27.

Majdnem három hónapnyi használat után újraírom a véleményemet.

Nem tudom, hogy mekkorát hibázok azzal, hogy a huszas éveimben már ilyen erős C-vitamin szérumot használok, de kialakult mostanára két komolyabb ránc a szemem alatt, amiket sürgősen orvosolni akartam, és 3 hónap után kb 70%-kal halványabbak a szérumnak köszönhetően. Igaz, hogy fénylik utána a bőröm, és ragad, és csak reggel szabad használni, különben rákenődik még felérétegzéssel is éjszaka a párnára. De ilyen látványos eredményt csak a Mizon peptides krémje tudott eredményezni. Hihetetlen, le a kalappal.

Egyébként én 3 cseppet használtam csak a szem alá, és bőven elég volt. Korábban úgy használtam, hogy előbb tonik, utána emulzió, és aztán ez. Aztán rájöttem, hogy az aha/bha-s tonik után kéne inkább a ph miatt használni, és nagyon gyorsan látványosabb eredményt produkált. 3 havonta 5000 Ft nem kevés érte - mivel az ebayen örökké vannak akciók rá nagyon megbízható eladóktól, tehát nem reális a kiírt 30 dolláros ár.

Egy pici csípkedést több hónapnyi használat után is eredményez, de ez nagyon gyorsan elmúlik, és ugyanakkor meg irritációt, vörösödést nem okoz.

Csillagos 10 jár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Majdnem három hónapnyi használat után újraírom a véleményemet.

Csillagos 10 jár érte.

tyukanyo

2018. október 27.

Update:
Így egy hónappal az üveg elfogyása után hiányzik nekem ez a termék. Nagyon sok jót tett a bőrömmel.

Egy hónapja használom. Kevesebb pattanásom van amióta használom. Van olyan amikor több napig egy pattanásom sincs. Nagyon szép bőrképet eredményez. A t-vonalban ugyan úgy zsíros marad a bőröm, talán kicsit enyhébben mint eddig, de az állkapcsomnál és nyakambál sokkal kevesebb felesleges faggyú termelődik tőle. Az árát megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Update:

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Azért adok három csillagot, mert nem tapasztaltam jelentős változást. Elhasználtam, de így ennyi. Lehet, hogy kevés időt adtam neki. A hűtőben tartottam és rendesen rá volt tekerve mindig, ennek ellenére rászáradt a nyakára a cucc. Mivel folyékony termékről van szó, ezért a kezelése nem a legegyszerűbb, de ha hatna, akkor ez nyilván nem érdekelne. Most a Tindigosat vettem meg és remélem, hogy azzal lesz látványos változás, mert van mit halványítani rajtam sajnos :( de tény, hogy azért ezek a szerek nem szoktak gyorsan hatni, én szerintem csodát vártam tőle, ami határozottan hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

JuditTTT

2018. július 14.

Régóta használok C- vitaminos szérumokat. Ezt a darabot, hiába fogyasztottam el belőle már vagy 4-5 üveggel, csak 3 csillagra tudom értékelni. Mitesszerek és pigmentfoltok kezelésére vettem, de több tőle a mitesszerem és a pigmentfoltokon se segít. Komoly rutinom van, rengeteg jó termékkel, szóval nem kispályázok, h. majd ez az egy mindent megold, de azt a kis pluszt, amit adott még a kezdetekkor ma már nem érzékelem, sőt, inkább csak ront a dolgokon. Max. heti 2-3 alkalommal használom, minden egyéb mellett, nekem nem működik. Lecseréltem The Ordinary termékre. Kíváncsi leszek hosszútávon mennyivel jobb/ rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Oila

2018. május 24.

Azzal kezdeném, hogy elvileg bármelyik c-vitaminos szérum felvitele után ideális lenne várni 10-15 percet, hogy addig a szérum a neki legmegfelelőbb pH-n dolgozhasson, mielőtt egy magasabb pH-jú hidratálóval vagy egyéb termékkel rámennénk. Ha ennél a szérumnál ezt az időt kivárom (mondjuk addig megiszom a kávém, felöltözöm, stb.), és rámegyek egy másik termékkel (hidratáló/fényvédő/primer, stb.), akkor én a ragacsosságból végül már semmi nem érzékelek. A fémes illatot sem érzem, vagy olyan minimálisan, amennyit érzek pl. a TIndigo szérumban is, amit egyenesen imádok. Nem tudom, min múlik ez, én 10 cseppet használok dekoltázsra, és ha ezt teszem arcra is,akkor oda is 10 cseppet (eredetileg dekoltázsra vettem, mert rámfér az extra ápolás ott is, de a nagy felület miatt sajnáltam a kétszer annyiba kerülő Tindigo-t locsolni oda).

A gyors romlás ellen azt a trükköt hallottam, hogy rögtön az elején három steril cseppentős flakonba érdemes elosztani a szérumot (bármelyik c-vitaminost érdemes), és mindhármat a hűtőben tartani, de egyszerre csak egyet használni, így a másik kettő még annyira sincs kitéve a napi nyitogatás miatti oxidációnak, mint az, amit éppen használunk.

Arcon nem ezt használom rendszeresen, csak ha sietek, és nincs kedvem két üvegcsével bajlódni, de alkalmi használat mellett nem vettem észre sem mitesszeresedést, sem más negatívumot, az enyhe csipkedő érzést én kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

agen

2018. május 23.

A napi két perces ráncfelvarrásom. Eredetileg folthalvanyitasra vettem, abban is ez a termek muzsikál a legjobban, de ez a homlokvasalas nagyon klassz. Eddig azt hangoztattam, hogy 30 fölött kötelező az AHA sav használata, de most inkább erre mondanám ugyanezt. Ez a koreai arcapolasi rutin nálam fel éve lecserélt szinte minden terméket. Most kicsit több cucc van a fürdőszoba polcán, de árban még ígyis jobban kijövök! Kísérletezzetek! A rendelésekhez mindig annyi minta érkezik, hogy van mivel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

anneshirley

2018. március 11.

Első próbálkozásom C-vitaminos szérummal. Kb. 2 hét után elkezdett sárgulni, dacára a hűtőben tartásnak és minden egyéb óvintézkedésnek. A néhány hét használat alatt (mielőtt kénytelen voltam megválni az immár élénk narancssárga színű löttytől) sajnos semmit nem tapasztaltam áldásos hatásaiból. Ehhez valószínűleg gyakrabban kellet volna érte nyúlnom, de eléggé csípett és egyszer randa vörös foltokat is okozott (reggelre szerencsére eltűntek), úgyhogy nem mertem heti 2-3 alkalomnál többször használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

niki123

2018. március 8.

Mekkora szerelem ez a szérum! Csodálatosan hatékony. Ragad, tapad, csíp, hűtőben kell tartani, büdös és hamar megromlik, de kit érdekel???? A böröm egységes, ragyog és szépen lassan foltmentes. Ez a széum hidratál, simít ésszerintem soha semmiért nem cserélném le. A pattanások számának csökkenéséhez is hozzájárult szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.