Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: narancs, jázmin, rózsa, cérdus, napraforgó

Timi8

2016. szeptember 1.

Update: a felülmúlhatatlanul legeslegkedvencesebb ès legtartósabb tavasz-nyàri illatom! Mèg a kiürült 30ml-s üvegcsèjètől sem vagyok hajlandó megvàlni annyira kötődöm hozzà. Kellemesen, olyan üdítően frissen fűszeres, kifejezetten èlènkítő illat! Az Amor Amor "anyaillat" pikantèriàja mindenkèpp benne van, pajkos, szemtelenül csajos, egyedi illat! Màr nagyon sokan dícsèrtèk rajtam. Imàdom! Legutóbb az Àzsia Centerben kincsre leltem egy màr hasznàlt teszter formàjàban. Mivel bontatlan üvegeset, meg úgy egyàltalàn semmilyen kiszerelèsèt (konkrètan a föld alól sem lehet beszerezni) ez az eladó sem tudott adni, így beadta a derekàt, engedett a kunyeràlàsomnak, így elhozhattam Őt igen jutànyos àron! Èrdemes hàt nyitott szemmel jàrni ill. feltenni nèha a szemüveget!
Ha tudnàm, hogy bàrmelyik pillanatban újravehetem, akkor tuti, ez lenne a szignatúràm, de csak óvatosan hasznàlgatom a beszerezhetetlensège miatt. Esetleg ha vki tud lelőhelyet, vagy (kifogàstalan tartalmú) megunt pèldànnyal rendelkezik, ne fogja vissza magàt, tàrt karokkal vàrom a timi.gerlach@gmail.com-on!

Imádat Ő is!!!! Egy picivel frissebb, mint az anyucija, ìgy nyáron is simán tudnám használni :). Mintamennyiséget pròbálgatok, fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.