Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: koriander, citrom, mandarin, alma

Szívjegyek: narancsvirág, frangipáni, babarózsa, napraforgó

Alapjegyek: pézsma, benzoin, kávé

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

3tara2

Korcsoport: >54
2018. július 8.

Eléggé elfogult vagyok Cacharellel - de nem tesz semmit: szeretem és ő is szeret és azt gondolom, hogy közös vonzalmunk egymás irányában még hosszú évekig tartani fog! 😀

Így vagyok Noával és az ő kistestvéreivel is.
Summer 2012 flanker? Tök jó! Tényleg szeretem!
Ez nappali illat és elsősorban reggeli, mert úgy kitesz az ágyból, mintha dupla kávét innék! (Amúgy tettek bele kávé aromát, de ez csak fél - egy óra elteltével kezdem érezni, amikor már alapjáraton pörgök és nem kell az indításhoz Duracell.

A nyitást a mandarin, citrom és koriander kombója adja, amely egyébként több nyári illatban is megjelenik. Jók az arányok, ripsz - ropsz magamhoz térek, pedig még nem is kávéztam. Jókedvűen indul a napom és ez a lényeg!

Később érződnek az általam imádott frangipáni jegyek narancsvirággal. Ezek aztán megmaradnak és némileg szelidíti a pézsma őket. Ekkor lehet érezni a kávét aromáját ebben a Noában is. Nem élénkít, hanem fűszerez!

Ahhoz képest, hogy nyári parfüm rajtam meglepően tartós. Az ára....khmmm....hát lehetne olcsóbb, de már soha nem lesz, miután úgy tudom, hogy kivonták és megszűntették.
Szexfaktor? Hmm....nulla! Nem erotikáról szól, hát arról tutira nem!!
De nagyon jó! Tele van élettel, pörgéssel, dinamikával és kedvességgel.
''Hávájdizsinapfénytető'' illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

Így vagyok Noával és az ő kistestvéreivel is.
Summer 2012 flanker? Tök jó! Tényleg szeretem!

Szexfaktor? Hmm....nulla! Nem erotikáról szól, hát arról tutira nem!!
De nagyon jó! Tele van élettel, pörgéssel, dinamikával és kedvességgel.
''Hávájdizsinapfénytető'' illat.