Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GeoNautic, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Cacharel Promesse Britney Spears Belive, Kenzo Eau de Fleur parfüm csomag
Ár: 8000 Ft +posta , Eladó: forroi
Állapot: képen látható hiánnyal, Helyszín: Kaposvár, fizetés: utalás után küldöm

haszi79

2020. október 15.

Ha meglátom, rögtön egy régi kedves kolléganőm(Barbi) jut eszembe, aki használta. Anno persze kipróbáltam én is, de rajtam nem volt annyira finom, mint rajta: piros gyümölcsös-rózsás-púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

silence

2018. október 17.

2005 tájékán (amikor megjelent) teszteltem először a Douglasban. Azonnal bele is szerettem, alig vártam, hogy újra arra járjak és beszerezzek belőle egy 30ml-es üvegcsével.
Soha nem voltam Cacharel rajongó, sem előtte és azóta sem fogott meg ennyire illat tőlük, mint ez a számomra mesebelien finom Promesse 😍
Számomra ez volt a "szerelem illata", tavasztől-őszig minden randira, vagy különleges alkalomra ezt fújtam. Akkori szerelmem imádta rajtam, később pedig a barátnőm is megirigyelte tőlem annyira, hogy beszerzett egyet magának is.
Rajtam extra tartós is volt, még este tusolás után is éreztem a bőrömön, hajamon..... Amikor elfogyott a kis üvegcsém, azonnal beszereztem egy 50ml-est. (azóta már sajnos az is rég elfogyott)
Nekem Ő kimondottan tavaszi illat, igazi rózsaszín, romantikus lelkületű, könnyed, édesen légies minden cseppje, de mégsem az a cukorkásan, sziruposan rózsaszín és semmitmondó illat. Sokkal több ez annál: van benne valami átütő erejű szépség, ami miatt ellenállhatatlannak éreztem magam, mikor használtam, de emellett csak finoman virágos (a túl intenzív virágillatokat nem szeretem!) bájos és gyermekien naiv..... olyannyira naiv, hogy engem is magával ragadott az ÍGÉRET-et (promesse), amit ezzel a csodával produkáltak 😍 Ígérhették volna azt is, hogy soha nem fogják beszüntetni!!! 😡 Parfümöspolcom örök darabja lenne életem végéig! Állandó illatom volt Ő, a mai napig feldolgozhatatlan a fájdalom, amit azzal okozott, hogy teljességgel beszerezhetetlen, hiába kutatok évek óta 😢
Hasonló illatot is próbáltam találni, máig sikertelenül... bár a minap a Lancome Midnight Rose volt rajtam, és délután amikor megcsapott a reggeli fújás, egy pillanatra mintha a Promesse emlékét idézte volna fel bennem.... most olvasom, hogy egy másik véleményező szerint is hasonlítanak..... lehet, hogy van benne igazság és nem csak az orrom csalt.... ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

mariann33

2018. augusztus 19.

Amikor először beleszagoltam,azonnal tudtam,hogy ezt anyunak megveszem,és nem azért,mert az idősebb korosztálynak való,hanem mert alig visel el gy-két illatot,de ezen éreztem,hogy tetszeni fog.Azóta is emlegeti,(2007-óta)hogy mennyire szerette,ez volt élete legjobban kedvelt parfümje.Nagyon-nagyon kellemes virág illat,szelíd,mégis egész napon át tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

andrea91

2016. március 14.

Régről emlékeztem rá, nagyon különleges friss illatként... Most hogy újra a kezemben tartom, már nem érzem a varázst sajnos:( Lehet azóta sokmindent láttam-szaglásztam, vagy csak én változtam meg... de nekem már sajnos nem hozza azt amit régen.:( valószínűleg azért mert ma már végtelenül szintetikusnak találom, ez pedig tiniként nem zavart. Ettől még egy bájos illat, es még mindig van benne valami sok mai lityilötyi illathoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Loli2

2015. október 6.

Én múlt héten rendeltem, ma érkezett meg, külföldről (2 nap). Szóval lehet még kapni, csak korlátozott a raktárkészlet :( Ha valakit érdekel, leírom, honnan rendeltem :) Én sem hittem a szememnek, mert már régebben is kerestem, de most itt van a kezemben 50 ml :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Sz. Csilla

2015. augusztus 10.

A tökéletes illat volt számomra... Bárcsak újra lehetne kapni!
A Lancome Midnight Rose illata fél nap után nagyon hasonlóvá válik. Ám a kezdete egészen más, bár az is nagyon finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

A tökéletes illat volt számomra... Bárcsak újra lehetne kapni!

Kodi

2014. június 29.

Tavaly tavasszal sokat fújtam ezt a parfümöt. Érdekes módon én alig éreztem magamon, ezt a rózsaszín, bogyóska illatot, lehet kicsit túl is adagoltam, de emlékszem többen megjegyezték, "fú, ez érződik, erős, de jó, mi ez?"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. március 1.

Egyik kedves fórumtárstól szereztem be, köszönet érte, Ursus:) Normális esetben nem írnék róla csak hosszabb használat után, de akkora - kellemes - meglepetés ért, hogy gondoltam, leírom ide rögtön.
Már amikor átvételnél kipróbáltam az illatot, éreztem, hogy ez a parfüm az én bőrömön nagyon hasonlít a Burberry Weekendhez, ami régebben az alapillatom volt. Itthon elő is ástam valami párcseppnyi maradványt, és tényleg van benne valami, főleg a bőrömön.
Nagy különbség van viszont a karaktertartás és a tartósság terén, ezekben a Weekend ugyanis igazi nagyágyú. Cserébe a Promesse nagyon az emberhez alkalmazkodó kis cucc, és összhatásában édesebb, virágosabb. Kis felhőn ülő, vigyorgó, nem egészen tökéletes jellemű angyalnak érzem magam benne:)
Mégis, ez a parfüm nagyságrendekkel édesebb várakozást kelt, ha nem bőrön szagolja az ember, hanem beleszagol a kupakba, vagy ruhára, hajra fújja. A tapasztalataim alapján nagyon meglepne, ha azt az édességi szintet lehetne vele ember lányán reprodukálni. De hát ilyen egy igazi promesse:)

Azt mondanám, hogy olyan nőknek mint én is, akik nem annyira téli-nyári, hanem nappali-éjszakai illatban gondolkodnak, ráadásul képesek egy-egy illatot használni folyamatosan (akár évekig), ez tökéletes nappali illat lehet.

update: ha lehet, még jobban szeretem, minden parfümöm kiszorította a napi használatból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 1.

hiperter

2013. szeptember 30.

sokáig volt a kedvenceim között, ezt bátran fújtam nappal is. van, akinek ez már túlzás, viszont nekem még a nem túl édes kategóriába tartozik. tizen-huszonévesek ugyanúgy használhatják, mint idősebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

ursus

2013. június 13.

Svivko véleménye lenyűgöző! Egyetértek a fanyar édes illat jelzővel. Ami az erőszakosságát illeti :) abban kételkedek' mert hamar asszimilálódik az illat a bőrön és már röviddel a kifújás után nem találom... Ebből komolyabb mennyiséget kell fújni, de amúgy nagyon finom illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 13.