Cacharel

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deeinna, Módosítva: 2022. február 1.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve : 2022.

Fejjegyek: mogyoró, kakaó, mandarin, kardamom

Szívjegyek: indiai jázmin, narancsvirág, narancs

Alapjegyek: étcsoki , szantálfa

KERESEM! Cacharel Yes I Am Delicious EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: wallflower87
Állapot: új, használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes, posta
Ár: 10000+ postaköltség/ foxpost , Eladó: Erikaaida
Állapot: 30 ml 1-2 fújás hiánnyal, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után postán maradó/ foxpost vagy személyesen Nyíregyházán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nanook9212

2024. január 30.

Ujjujuj, de alacsony a pontozása! Szerintem abszolút nem érdemli meg az utálatot, ez egy szimpla csokis parfüm, ami kifújáskor kicsit tényleg erős, poros, karcos, de kábé 1 perc és már el is tűnik a száraz kakaóporos kezdés és sima tejcsoki marad a helyén, amiben van pici gyömölcsösség. Én bátran tudnám ajánlani mindenkinek, aki szereti a csoki illatot és szeret olyan illatú lenni, mint egy tábla csoki. Szerintem sokan a karcos kezdés miatt ítélik el, pedig azért kár, mert 1 perc és már el is tűnik kakaóporból gyorsan tejcsokivá válik. Nekem tetszik, én szeretem!

Update: a leszáradása egy az egyben megegyezik az eredeti yes i am-el, ami számomra meglepő, de kellemes meglepetés, mivel most kiderült, hogy nem egysíkú tejcsoki az egész, hanem fokozatosan változik, ahogy szép lassan szárad. És eszméletlen tartós, még csak egy napja viseltem, de máris kaptam rá dícséretet és ez nálam rendkívül ritka, általában sosem dícsérnek meg rajtam semmit, akármilyen drága/niche illatot fújok magamra, még a legerősebbeket sem igazán lehet rajtam észrevenni, erre itt van ezm munkához fújtam fel és hoppá, máris megérezték és megdícsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

Erikaaida

2023. szeptember 26.

Büdösnek egyáltalán nem mondanàm...Volt szerencsém tesztelni az egyik drogériában, kellemes csalódás volt. Nekem a mogyoró dominált, nem éreztem kakaóporosnak, vagy túl tömény édesnek. Az anyaillat kedvencem volt, a többi verzió eddig nem jött be, ezt várom épp, hogy megérkezzen. Egyelőre 3 csillag, remélem fel tudom majd pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

Dorcikahh

2023. szeptember 13.

Juj, hát ez nagyon büdi... Állott, romlott kakaópor, de nagyon erős és émelyítő. Borzalom, el sem tudom képzelni, hogy ez valakinek tetszik vagy jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

andita11

2022. augusztus 23.

Ma teszteltem ezt az illatot, huhh huhh huhh 🥴 na szóval, amikor az öblítővel kimosott ruha benn áll már több mint egy éve a szekrényben, vagy még több és fél szeretnéd venni és megcsap az a bűz, ami miatt fel sem veszed, csak bedobod a szennyesbe. Na ez az illat tökéletesen ugyanez. Bebüdösött ruha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Kittycat11

2022. augusztus 20.

Prada candy night hoz képest ő egy kis semmiség, van benne valami zavaró, de szerencsére csak próbáltam, és mivel bőrön a tartóssága katasztrófa, ezért hamar megszabadultam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

vanillacaramella.sweet

2022. július 11.

Hú, ez az illat nekem túl erősen porosan kakaós, étcsokis, az elejétől a végéig, túl lineàris. Nem kellemetlen illat, mert végülis tartós, intenzív, nyilván az volt a cêl,hogy ilyen legyen, kissé màr-màr maszkulin nekem.

Ha kakaósságra vàgyom, akkor inkàbb Boss The Scent Private Accord, vagy az Avonos Deloce Fleur de Chocolate. Ezek mindketten édesen,citrusosan kakaósak,mondhatni tejcsokisak inkább, kis virágossággal. Akinek sok ez a flanker kakaóban, próbàlja ki a 2 említett parfümöt.

Tovább elemezve az illatot, azt hiszem,hogy a karcos maszkulin jellegét a kardamon is okozza a sok kakaó+étcsoki mellett. A mogyorót,jàzmint, narancsviràgot nem igazán tudom úgy kivenni, mint szoktam (szeretem is),elnyomja a kakaó. A szantàlfa a végén is épphogy.
Nekem nem tetszik, de nem húzom úgy le, mert igazából nem vagyok tőle rosszul, nem fàj a fejem, a színe is illik az illathoz nyilvàn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

Asianlover

2022. március 12.

Én nem látom olyan sötéten ezt az illatot, de azt indításként szeretném leszögezni, hogy nem árt, ha a helyén kezeljük a terméket... :) Számomra ez az egész család a dizájner illatok alsóbb kasztjába tartozik, éppen egy hajszállal a katalógus illatok fölött. Ennek megfelelően nem várok tőle csodákat. Érdekel a kakaó, még mindig keresem a nekem való tökéletes kakaós illatot, ezért adtam neki egy esélyt.
Az indítás nagyon bejön, hűvös, intenzív kakaó. Végig az járt a fejemben, hogy ez egy jeges kakaóital illata. A másik, hogy engem egyáltalán nem az anyaillatra emlékeztet (hála Istennek, mert az aztán pusztítóan prosztó egy illat), hanem az Amor Amor-ra! Talán tavaly előtt vettem meg abból a családból a Love Festival-t. Az volt kólás Amor Amor, ez meg a kakaós. Főleg a fejillatban, úgy 1-2 óra elteltével már csak az emléke marad. Leszáradással együtt azért 5-6 órát elpötyög rajtam.
Szóval szerintem ez nem rossz, kategóriáján belül simán adok neki egy 4-est. Nem kerül be az illatgardróbomba, de nem vagyunk egyformák.
Az üvege szerintem megfelelően igényes, én a dobozától dobtam egy hátast, hogy az mennyire gagyi! Ha csak bontatlan dobozok alapján próbálnék válogatni, le se vettem volna a polcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

Szandi1018

2022. február 17.

Sajnos az illat sem tetszik, nem is tartós. Az üvege elég gagyira sikerült az elődjeihez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

eheiszki

2022. február 15.

Nos..
Visszaküldtem, kezdeném ezzel 😃
Reménykedtem hogy olyan elegánsan oldják meg benne a kakaót meg a csokoládét mint a VCA Orchidee Vanilleben vagy a Prada Candy Nightban de helyette kifújáskor kaptam az arcomba egy óriási adag száraz kakaóport egy rakat kardamomnal és bergamottal. Ez a hármas olyan éles és bántó plusz nekem közönséges hogy majdnem azonnal lemostam. Szerencsétlenségemre sikerült le is tüdőznöm.
A leszáradása már kellemesebb , de ez a kakaó dolog a Yes I am anya DNSével nem túl szerencsés. Végül egy 20 percre kaptam egy kis kardamomos Chocoloverst majd összesen fél óra múlva tovaszállt. Hát erről ennyit. Pusztító.
Volt második esélye, a véleményem ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

Nos..
Visszaküldtem, kezdeném ezzel 😃
Volt második esélye, a véleményem ugyanaz.

Nightfallzone

2022. február 11.

Isteni étcsokoládé illat. Nekem sokkal jobban tetszik, mint pl a Prada Candy Night. Nincs benne az a karcosság. A bőrömön kevésbé, viszont a ruhámon sokáig éreztem. Bár nálam ez az összes Chacharel illatra igaz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.