Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kriszti.07

2013. február 7.

Tavaly volt egy ilyenem, szerettem. Nálam azért nem csodaszer, de nem színezett, nincs erős illata vagy íze. Kicsit hidratál is. Bár ha nincs -20 fok nincs is rá feltétlenül szükségem (a hidratálásra). Rúzs alá pont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

kati545

2013. január 6.

Sajnos nagyon szárad a szám, ezért mindig kell, hogy legyen a táskámban egy ajakápoló, s ez a termék nagyon bevált nekem.
Puhítja a számat, tökéletes mindennapos használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Puhítja a számat, tökéletes mindennapos használatra.