Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Ápoló olajakkal.

N.A.

2013. április 9.

Nagyon erőteljes cserepesedést is gyorsan eltüntet, idegességtől/gyomorproblémáktól jelentkező szájkiszáradást/gyulladást is képes hatékonyan és hamar helyrehozni. Enyhén mentolos illata van, picit olajos, de nagyon hamar beszívódik. A mentol miatt picit csíphet, de csak pár másodpercig, és szerintem nem zavaró. Ráadásul kb. 300 forint. Mindennapi használatra nem feltétlenül használnám, de probléma esetén, főleg télen, nekem ez az egyetlen, ami használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.