Calena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2016. március 2.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A Rózsatündér termék család gondosan válogatott rózsa- és hibiszkusz virágszirmokat tartalmaz, melyek az egészségesen ragyogó bőr titkát hordozzák magukban. A magas molekula-tartalmú, nedvességmegkötő illetve bőrnyugtató rózsa- és hibiszkuszz kivonatok a bőrt természetes módon táplálják. A Rózsatündér csábító illatkompozíciója egy káprázatos rózsakertre emlékeztet, élvezetessé teszi a fürdőzést  és ápolja lelkedet.

Helyezd a filtert a csobogó, forró fürdővízbe és élvezd a szín- és illatpompa által nyújtott élményt. A Calena természetes növényei és fürdőcsokoládéja egy igazi ápolókúraként hat bőrödre, így további krémezést már nem igényel.

A Calena fürdőteák filtere pamutból van, így fürdés közben masszázs vagy peeling szivacsként is használhatod.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia