Calena

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Minden Szerelmes álom termék gondosan válogatott ginkgo és narancs kivonatot tartalmaz. A narancs és a ginkgo egyaránt erősíti a bőrt és lágy tapintást kölcsönöz neki. A ginkgo az élet elixíre évszázadok óta.

Helyezd a filtert a csobogó, forró fürdővízbe és élvezd a szín- és illatpompa által nyújtott élményt. A Calena természetes növényei és fürdőcsokoládéja egy igazi ápolókúraként hat bőrödre, így további krémezést már nem igényel.

A Calena fürdőteák filtere pamutból van, így fürdés közben masszázs vagy peeling szivacsként is használhatod.

Marietta1977

2017. október 4.

A termék egy érdekes újdonság számomra, még ilyennel nem találkoztam.
De nagyon pozitív volt a tapasztalatom, a bőrömnek nagyon jót tett és nyugtató hatása is volt számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

A termék egy érdekes újdonság számomra, még ilyennel nem találkoztam.