California Tan Exposé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolatapsi, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Lolatapsi

2013. augusztus 9.

Szoláriumozás utáni krémként vettem, napi testápoló lett. Könnyű, hamar beszivodik, az illata nagyon finom, bár hamar elillan és tényleg jol megőrzi a barnaságot. Az ára kicsit borsos, cserébe 450 ml-nyi testápolót vihetünk haza, amiből kevés is elég. Túl nagy bőrszárazság kezelésére nem alkalmas, normál bőrre viszont ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.