CaliVita

Ár:   4025 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arcápoló- és lemosótej egyedülálló tulajdonsága, hogy mialatt kiválóan tisztítja az arcot, egyben hidratál is. Nem szükséges az arcról lemosni. Aktív összetevője az avokádó- és a jojobaolaj, amelyek kíméletesen, mégis hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket a bőrről, magas E-vitamin-tartalmuk pedig védelmet nyújt a szabad gyökök káros hatásaival szemben. Kellemes, frissítő hatású.