Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1981

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: kamilla, mandarin, neroli, bergamot, citrom

Szívjegyek: narancsvirág, fahéj, muskátli, tárkony, citromverbéna

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, pézsma, vetiver

Equivocada

2019. március 14.

Egyelőre nem tudom hova tenni ezt az illatot. Véletlenül sikerült belőle vásárolnom egy megmaradt példányt. Nem volt kérdés, hogy lecsapjak-e rá, hiszen jó áron kínálták, s amúgy is nagyon szeretem a régi, nehezen beszerezhető illatokat :D
Első illatolásra óriás csalódás volt nekem. Kifújáskor szinte semmit nem éreztem, csak valami halvány tea jellegű illatot, azután ahogy eltelt néhány perc, nagynehezen kiéreztem belőle a kamillát, citromot, s néhány fűszert. Úgy gondoltam, hogy amennyire nagyon dícsérik a fanok, nekem ez épp annyira nem jön be :D
De azért adtam neki egy-két hetet, gondoltam, hàtha csak elfáradt az orrom, kell idő, míg kitisztul.
Ma újra kipróbáltam és elég döbbenetes lett a végeredmény. Ahogy kifújtam, orrbavágóan erősnek éreztem. Azaz, pont jónak, hiszen az erős kezdést nagyon szeretem. S igazából megéreztem mindent, amit kellett volna először is. Gyönyörűen keverednek benne a fanyarabb és az édesebb jegyek. A kamillàt én mindvégig erősen érzem, ami pont nagyon tetszik benne. Az biztos, hogy nem nagyon lehet semmihez sem hasonlítani, legalább is nekem nem ment találni olyat, ami akár megközelíti ezt az illatot. Egész tartós is, 4 órát simán érzem, néha meg is csap az illat, kellemes aurát kölcsönöz.
Mindenképpen retró érzés van benne, kicsit olyan, mintha a nyolcvanas évekbe repülne az ember, ha ezt megérzi.
Ennek ellenére erősen él bennem az első csalódás, s így még mindig nem tudom, kell-e nekem ez, vagy sem. Mindenesetre jól néz ki a polcomon és jó néha megérezni, úgyhogy mindenképpen 5 csillag jár neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.