Calvin Klein

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, Módosítva: 2015. május 8.

Ár:   $18
Lelőhely:   parfümériák, online

Merész, drámai, intenzív szempillák.
Innovatív Lycra technológia, amely dúsítja, hosszabbítja és megemeli a pillákat.

Lills

2015. július 17.

A szempillaspirál nálam nagyon kényes téma, tényleg nagyon válogatós vagyok ilyen téren, és szerintem pont ez az a sminktermék, aminél leglátványosabb a minőségbeli különbség az egyes fajták között. Szóval mindig meggondoltan veszek spirált, utánaolvasok meg minden, és eddig nem is ért csalódás.
Viszont ez kivétel ilyen szempontból, mert nem is tudtam, hogy létezik, csak megláttam és úgy éreztem kell, viszonylag kedvező áron adták, van ilyen.
Szóval maga a szempillaspirál nagy és fura formájú kefével rendelkezik, kevésbé gyakorlottaknak kevésbé fog kézre állni de meg lehet szokni. Hatásában pont a dúsítást az, amit hiányolok, de szépen hosszabbít, megemeli a pillákat és nem tapasztja össze őket.
A festék nagyon jól pigmentált fekete, kiemeli a szemet. Kicsit talán lassan szárad, de nem vészes. Tartósságával nem volt gondom, bár én eddig nem is tapasztaltam szempillaspirálnál hogy ne lenne elég tartós.
Amit nem szeretek benne, hogy kicsit nehéz lemosni, főleg hogy normális sminklemosót sem találok egy ideje.
Ja, és szerintem nagyon dizájnos a spirál, jó ez a fekete-fehér külső. :)
Ami miatt nem adok 5 csillagot, az a MAC Haute & Naughty és a Clinique High Impact Extreme Volume, inkább őket venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

Ja, és szerintem nagyon dizájnos a spirál, jó ez a fekete-fehér külső. :)