Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: görögdinnye, ibolya,

Szívjegyek: virágos jegyek,

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, pézsma.

monamour

2018. március 17.

Imádom a CK parfümöket. Nekem mind különleges, mint pl ez is. Egy hátránya van a tartóssága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Picieri

2017. november 8.

Imádom ezt a kicsit férfias jegyekkel is ellátott parfümöt! Olyan titokzatos, rejtélyes számomra,kicsit fűszeres,de magával ragadó. Sajnos nem túl tartós illat, vagy vmi utánzatot vettem meg,vagy ez tényleg csak ennyi,napjában legalább 2x újra kell fújnom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Erika80

2017. szeptember 10.

Számomra nem a legkellemesebb illat. Nekem túl ózondús-virágos, kissé gyümölcsös, rajtam nem túlságosan tartós parfüm. A maszkulin vonás még nem is lenne probléma, sőt nincs is vele probléma, egyszerűen csak nekem nem nagyon tetszik. Hagyom, hagy szeresse más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Burya

2017. szeptember 8.

Kicsit tartottam a dinnyétől, mint összetevőtől, mert bár elméletben imádom még a gondolatát is, az eredmény általában mégis valamiféle poshadt gyümölcs szag, mint amikor a tál alján nyáron erjedni kezd néhány gyümölcs. Nos, kifújás után közvetlenül még ebben is érzem, de még akkor sem olyan erjedt édesen, mint például a L'Imperatrice-ben, hanem citrusosan, frissen. Utána viszont átveszi a stafétát az ibolya és a pacsuli, a háttérben még mindig ott muzsikál a görögdinnye, de már csak mutatóba. Tulajdonképpen tetszik, és bár én magamnak valószínűleg nem fogom megvenni, ha ajándékba kapnám, biztosan nem fintorognék rá. :D Kívánságlistás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

fdorottya

2017. február 14.

Ajándékba kaptam névnapomra. Nagyon eltalálta az illető. Szuper illata van. Rajtam tartós. Reggel fújtam belőle és este fürdésnél is éreztem még az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Kmanci

2017. február 13.

Eredetileg nem ezt szerettem volna megrendelni, bár ennek is tetszett az illata, mikor a Müllerben szaglásztam. De egy webáruházban olyan áron akadtam rá, hogy képtelenség volt otthagyni. És mennyire jól tettem, hogy megvettem! A CK2 helyett jött most ez, de imádom az illatát és mindenki megjegyzi, hogy finom a parfümöm. Sajnos nem túl tartós, de ezt a CK illatoktól megszoktam, valamiért mégis ragaszkodom hozzájuk, és szinte az összes illat szerelem első szaglásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

bejaa6

2016. március 31.

Tavaly vettem Barcelonában, a helyi parfümériában féláron volt, egyből beleszerettem az illatába. Egyáltalán nem tucat illat, nagyon tartós (reggel 7-kor fújtam a cskulmóra, és még mindig érem 8 óra elteltével), kicsit férfias hatások is beleérződnek. Fiatal, határozott, különlegességet kereső nőknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

maybeshesamaybelline

2015. december 7.

én nagyon szeretem, tartós, a dinnyés illata különleges, egyszerre fűszeresebb és édeskésebb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

baranyeszter

2015. augusztus 18.

Nekem nagyon tetszik. Bár a dinnye nem az én világom, de ez nagyon kellemes, igazi görögdinnye illat, finoman simulva az ibolyába.
Kánikula parfümnek mondanám.

Érdekes, hogy valamiért bennem a hóvirágot idézi ez az illathatás... Lehet azért, mert gyerekkoromban még lehetett szedni a hóvirágot, és a hóvirágok tengerében apró szigetekként illatoztak az ibolyák a Bükkben.

Csendes, szelíd, szép illat. Kreolos, barna nőkön (és nem lányokon!) tudom leginkább elképzelni, akár nappali, akár alkalmi illatként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Kánikula parfümnek mondanám.

jeanetteangel

2015. január 11.

Ez az egyik kedvenc parfümöm. Szerelem volt első szaglásra :D Londonban sikerült megcsípnem a 100 ml-s változatot féláron :) Kellemes gyümölcsös illata van, inkább nyári-nappali parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.