Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kmanci

2013. szeptember 13.

Müllerekben nyáron pedig volt kint teszter, én többször is szaglásztam. Nagyon szeretem a parüm néhány kiadását, nem mindet. A 2009 és 12 a kedvencem, mert ez a kettő majdnem ugyanaz, szerintem überelhetetlen illat. A 13 is kellemes, de elsőre nekem sok, és nem tetszett. Kifújtam teszterre, és elborzadtam (mind a 2010-esnél). Aztán járkáltam még pár kört, vissza-vissza tértem a teszterhez, és belemászott az orromba, valahogy megfogott. Akkor úgy döntöttem, hogy befújkálom magam, és hazaviszem az illatot gondolkodni. Nos, elsőre konkrétan szappanbuborékfújó illata van. Úgy éreztem magam, mint aki magára borította szaladgálás közben. Utána egyre gyümölcsösebb, citrusosabb lett. Megtetszett. Kifejezetten kellemes volt viselni, a család is dícsérte. De nem vettem meg végül, mert nekem a 2009 a szívem csücske, azóta nem tágítottam mellőle. Tartósnak találtam egyébként, szerintem tartósabb, mint az elődök, azok sajnos hamar elillantak. Megadom neki a négyest, mert bár csak egyszer volt alkalmam viselni, jól működtünk együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.