Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: citrus-aromás

Fejjegyek: citrusok, mandarin, sárgadinnye, páfrány

Szívjegyek: citrom, citromverbéna, rebarbara, tengervíz, frézia

Alapjegyek: pézsma, cédrus, őszibarack, tömjén

lunaticgirl

2016. március 6.

hát.. :) ezt a kis nyári lötyit még magamnak vettem ugy 2-3 éve de valahogy végül mindig úgy éreztem az utcára nem merném magamra fújni, mert hülyének néznének, hogy férfiillatot locsolok magamra.tartóssága nagyon jó szerintem edt-hez képest totál intenzív, egyértelműen citrusos-mentás és valami férfias.legalábbis rajtam, úgyhogy akkoriban tovább is adtam páromnak, rajta nagyon jól áll nyáron, ő is szereti, így férfinak 5ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.