Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nijikel, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Friss, tiszta és abszolút férfias. Pézsma, tonkabab, szantálfa, zuzmó, vetiver, szerecsendió.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: andievincze
Állapot: Új, bontatlan, egyszer sem használt!, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Banki utalás, postával

Rhodesian Ridgeback

2019. március 22.

A kreatív, bár teljesen műanyag és rovarirtóra emlékeztető flankert leszámítva, a tartalom meglepően kellemes, Első szaglásra friss és tiszta. Idővel érződik ki valami szokatlan tengeri jegy, ami,nem más, mint a tengeri csillag. 2002-es parfüm. Akkor még állati eredetű illat-összetevőket is szabad volt használni, szóval elhiszem. Egyébként egy kellemesen fűszeres, tipikusan nyári illat. Hétköznapi viseletre, a nyári melegben ideális. Akkor lenne tökéletes, ha egy kicsit tartósabb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Szaszmancs

2013. január 26.

Régebben használta a párom,ezért is nagyon tudtam rajongani. Tartós és különleges illat,nem az a fajta,amit sűrűn érzel az utcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

nijikel

2013. január 2.

Vőlegényem nagy parfümrajongó, nagyon szereti a Crave t, a frissen nyírt fűre emlékezteti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.