Calvin Klein

Ár:   15 000-25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 5.

Ár:   15 000-25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: virágos-aquás

Fejjegyek: körte, görögdinnye, mandarin

Szívjegyek: jácint, vízililiom, babarózsa

Alapjegyek: borostyán, pézsma, szantálfa

Ár: 5000 , Eladó: levendulalány
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalás, posta, foxpost, személyes átvétel.

ivike14

2015. június 21.

Külsőre, mind üveg és doboz szép és kifinomult. Könnyen használható. Az illatról. Lehet nem egy 'egyén' illat, de nyáron ennél többet nem is szeretnék. Igazi nyári illat bomba. Ha magamra fújom nem egy olcsó illat érződik vissza. Nekem tartós az illata. Ebben az üvegben olyan illat van, ami a nyári pillanatokra emlékezteti az embert. Tengerpart, szerelem, naplemente, fagyi, bulik. Az első drága parfümöm és elmondhatom, hogy nem bántam meg, mindenkinek ajánlani tudom, akik szeretik a változatosságot, mert nyáron nem csak ruhát váltunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

vfejes

2015. április 26.

Nagy Eternity rajongásom vitt oda, hogy megvegyem tavaly. Sajnos, aki ahhoz méri, az csalódni fog. Kellemes kis nyári illat, de van benne egy összetevő, amit nem szeretek. Ettől független el fogom használni, de ajánlani nem tudom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Anthaval

2015. április 2.

Nekem annyira nem jött be, talán az én hibám, szeretem a különlegesebb, egyedi illatokat, amik kiragadnak a tömegből. Aki azon a véleményen van, mint én, hogy a parfüm az önkifejezés egyik eszköze, annak nagy valószínűséggel nem fog tetszeni az illat. Teljesen hétköznapi, teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

lilikszilvi

2015. március 30.

Megtaláltam az idei nyári illatomat! Szenzációs, friss, üde illat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Megtaláltam az idei nyári illatomat! Szenzációs, friss, üde illat. :-)