Calvin Klein

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 5.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: vörösbors, szilva, erdei gyümölcsök

Szívjegyek: jázmin, frangipáni

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, tonkabab

angelina69

2019. november 17.

Az a bizonyos "night" szócska sokakat megtéveszt. Legtöbben valami nagy csábító, dögös, éjszakai illatra asszociálnak. Eleinte még én is bedőltem az ilyesfajta szavaknak, és a többinek (noir, black) is. Mostanság már egyre egyértelműbb, hogy az efféle szavak valamiféle lágy, esetleg mélyebb illatot jelölnek. Ez az illat is inkább azoknak való, akik elalvás előtt még felfújnak valami illatot a komfortérzet miatt. Olykor én is így teszek, ha kívánós vagyok, vagy, ha semleges tusfürdőt használok. Ez rajtam egy könnyed, gyümölcsös, enyhén vizes, picit édeskés, krémes illat. Az anyaillat is megvillantja magát benne, de ebben nincs meg az a fura enyhén szúrós illatjegy. A kis gyári minta nem fog rajtam maradni, még akkor sem, ha nem varázsolt el nagyon. Az illat még nappalra is simán elfér, akár nyáron vagy kora ősszel. Esetleg még egy nyári estén, ha kiruccanunk egy kicsit. Viszont buliba nem tudnám elképzelni, annál visszafogottabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

egetoerika

2017. április 9.

Nagy Eternity rajongó vagyok, évek (évtizedek óta!), egyik alapillatom. Szeretem, mind az original, mind a Now változatot. Tegnap teszteltem. Háááát... kissé csalódott voltam. Az az olyan nagyon egyedi "eternitys feeling" órák múlva bújt elő. Finom, semmiképp nem édes gyümölcsös illat. Inkább kicsit éles (de egyáltalán nem a bántó fajtából), főleg az elején, kifújástól olyan fél órán keresztül.
Órák múlva sem kellett a csuklómhoz túl közel hajolnom, érezzem. (A kardigánom ujjára is jutott, ott még egy nap elteltével is határozottan érezhető). Nőies, lágy, mégis karaktert kapott illat. Számomra ez igen messze van a "nightes" illatoktól, az nekem fűszeresebb, krémesebb, melegebb, mélyebb, bujább... (bár lehet, csak az én nagyon száraz bőrömön dominálnak ennyire a szívjegyek...). Én ezt inkább kevésbé meleg, de napsütéses tavaszi napokon tudom elképzelni magamon. Akkor, amikor nincs szükség meleg kardingába burkolózni, elég egy könnyű blézer. Félúton van a hideg és a meleg évszak illatai közt. Valahogy többet vártam. Rossznak, tucatillatnak semmiképp nem rondítanám le, de ez azért mégsem AZ ETERNITY. Ahhoz mérve? Őt semmi nem közelíti meg. Önmagában megítélve? Számomra nagyon jól eltalált hétköznapra tökéletes komfortillat, de nem A nagy alakítás. (A tesztelésről, a személyes tapasztalat szerzéséről senkit nem szeretnék lebeszélni!!!!)

Annyira megdöbbentő volt! Amikor kipróbáltam, hűvös idő volt, egy szőrös kiskabát volt rajtam. Ma reggel tébláboltam a fogas előtt, és meg -meg csapott egy illat. Nem tudtam honnan jön, de iszonyatosan jó volt. Nem bírtam ki, hogy ne szagolgassam végig a dzsekiket, sálakat, kardigánokat. És ő volt. Napok óta ott csücsült a kabátom gallérján. A bőrömön ezt nem éreztem. Fehér virágok frissességet csipetnyi melegséggel. Jázmin! A finom, nem tolakodó jázmin. A borsot sajnos most sem érzem (a narancsvirág és a keserű narancs mellett ez a kedvenc összetevőm), de ennek ellenére azt kell mondjam, hogy Isteni! Azt még mindig tartom, hogy nem night, de engem meggyőzött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.