Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: virágos jegyek, gyümölcsös jegyek, zöld jegyek, vízililiom

Szívjegyek: szilva, frézia, őszibarack, napraforgó, orchidea

Alapjegyek: fás jegyek, mandula, pézsma

anita763

2020. augusztus 6.

Nagyon-nagyon örültem neki amikor egy kedves krémmániástól hozzájutottam egy 10 ml-es kifújóshoz. Azonnal szerelem lett, majd mikor elfogyott, nagyon elszomorodtam, mert sehol nem lehetett fellelni az illatot. Nem sokára rá éltem a szenvedélyemnek és egy adok-eszek oldalon vásároltam pár parfümöt jutányos áron egy kedves eladótól. A sok parfüm között volt egy, ami szintén ezt az illatot hozta, az Antonio Banderas Diavolo for Women, persze már azt az illatot sem lehet kapni. Ilyen az én szerencsém. Szóval ez a CK illat maga a csodálat számomra, azóta is keresem. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Andi0415

2019. július 17.

Rajtam sajnos erős orgona, majd erős virágillat. Kicsit talán Eternity Moment. Utolsó próbálkozásom a virágos illatokkal. Nagyon tartós, erős, szerintem egy fújás is elég belőle. Csak egy picit lenne enyhébb, diszkrétebb.
Mást vártam, vakon rendeltem. Nem tartom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Mást vártam, vakon rendeltem. Nem tartom meg.

karakumsivatag

2017. március 11.

Legalább annyira tetszik, mint a Bvlgari Amethyst. Az Amethyst lágyabb, simulékonyabb, púderesebb ez pedig karakteresebb és fűszeresebb. A kezdeti orgonás illat hamar átmegy egy édes-fás illatba így összességében nem igazán orgonás, illetve csak pont annyira, hogy akkor se legyen zavaró a virágillat, ha már elmúlt az orgonavirágzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

mooo

2017. február 1.

Finom fás, gyümölcsös, púderes illat. Sajnos ez a sokadik illat amiben érzem ugyanazt az összetevőt, amitől nem tudom elviselni magamon...aki szerette pl. a BLV notte-t annak ez is tetszeni fog, hasonlóan nyugodt púderes, de egyben izgalmas esti randiillat, Feltettem eladásra, talán valakinek több öröme lesz benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

mplaura89

2016. február 7.

DE nagy mázlista vagyok, hogy van belőle 25 ml-em:) Ez egy csoda, ha az éjszaka illatát kéne kiválasztanom, ő lenne. Nem egy partizós éjszaka, inkább egy olyan mély, fülledt, szexis, és közben mégis olyan fenséges...kicsit sem az a közönséges szexbomba, aki a discokat járja..nem-nem. Ő igazi édes, mandulás, szilvás gyönyör, egy kis fás illattal megbolondítva. Nem értem a jó illatokat miért nem gyártják már...sokkal jobb mint egy Euphoria, vagy One...aki teheti próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Tresz

2016. január 5.

Régről emlékeztem rá.....de ma már csak egyszerű illatocskának tartom....rendeltem egy kis mintát belőle itt, próbálkoztam vele ismét, de rajtam egyáltalán nem tartós és nem is illik hozzám egyáltalán....már szerintem kiöregedtem belőle! ...csak úgy elfújkálom már, ha megvan, itthonra, utcára csak hogy tudjam, valami van rajtam....nekem sajnos ennyi lett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

Nina29

2015. április 27.

Ő az én régi Szerelmem,sajnos mikor nekem ő lett,nem értékeltem csak volt és használtam. Most hogy nincs csak őt szeretném.. Nagyon finom illat,de sajnos igy 6év után én se tudom hogy pontosan milyen is volt,csak hogy finom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Dorikacicc

2014. október 22.

Nagyon régen volt ilyenem, kb. 2007-ben, Rossmannben volt kiárusítva. Sajnos felelőtlenül kidobtam már az üveget is és a dobozát is, nem is sejtve, hogy többé nem kerül ilyen a kezembe :( Pedig nagyon kellemes illat, az összetevőit már nem tudnám megmondani, de az összehatása meglehetősen kellemes, emlékezetes, édes. Csak ajánlani tudom! Esetleg ha valakinek még van ilyenje, és már nem kell neki, szívesen megszabadítom tőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.