Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: borostyán, gránátalma, orchidea, mahagóni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kodi

2015. augusztus 19.

Lássuk be, ha valaki Euphoriát használ a környezetünkben, azzal tele van a szoba, és az Anyaillat nem minden halandót fogad a kegyelmébe, sokakon megjelenik egy furcsa after-shaves akkord, ami nem tetszik nekem. A Crystalline verzió, majdnem ugyanaz, de egy icipicit édesebb tőle, és ez nagyon jót tett a koncepciónak. Van belőle egy 100 ml-sem, gondoltam eladom, aztán le is szedtem, mert nagyon dögös kis lötty ez. Lassan eljön az ideje. Emlékszem a barátnőmön, aki az Anyaillat Gyermeke volt, és gyönyörűen mutatott rajta, a munkahelyen felfüggesztette a használatát, mert annyi bókot kapott, hogy rájött, hogy inkább alkalmi ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.