Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Ár: 7500+posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: képen látható mennyiség / 100mlből, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

TallodiZsofi

2020. október 25.

Elsőre mézdomináns kumkuattal, érződik a nárcisz is, szerencsére csak halványan, így nem lesz fullasztó benne. Később is dobogós marad a méz, a gardénia erősödik és egy mézes-picit virágos illatot kapunk. Roberto Cavalli Florence Amber parfümje kifejezetten nagy kedvencem, és ez ahhoz hasonlít. Az én izlésemhez közelebb áll mindkettő illat, mint a Scandal, bár a Scandal by Night is jobban tetszik, mint az alapillat. Ősz-téli illat, elegáns, nőies, marad a gyűjteményben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Angelless

2018. december 3.

Hú, erőteljesen mézes Negro illata van már az első kifújáskor, már azonnal érezni! Nagyon finom, esetleg még a pacsulit lehet érezni, de az én bőrömön alapból tömör folyós akácméz. Néha egy kis savanykás-fás illat beköszönt, valószínűleg a nárcisz vagy a gardénia, ahogy a felsorolásban láttam. Sajnos viszont akármennyire is szeretném hogy ez a kis mézédesség messzebbről is érződjön rajtam nem fog, mert csak akkor érzem ha a csuklómhoz teszem az orrom. Pár óra múlva aztán még ott se. Nagyon elszomorító, hogy nem tartós, mert egyébként szerintem baromi egyedi illatcsalád ez az Euphoria.
Igazából nyáron is lehet ezt hordani, nemcsak ősszel vagy télen mert hiányzik belőle az az erőteljes őszies-fűszeres tónus.
Úgy szeretnék 4 csillagot, de tényleg elillanós illatról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Úgy szeretnék 4 csillagot, de tényleg elillanós illatról van szó.

Timi8

2017. november 19.

Utòbbi időben vonzanak a mézes illatok. Öregszem??? Vagy csak vmi ùjdonságot, vmi mást keresek? Nem tudom. Többnyire nem tetszenek, de nagyon birizgálják a fantáziám. Ez egy abszolùt tesztelésre érdemes kis példány, mézimádòknak pedig egyenesen kötelező! Mézes-szantálfás illat, itt-ott előbukkan a mandarin pikantériája de az alapvetően nem domináns benne. Nem trendi illat ( aki olyat keres azoknak ott a Scandal 😉) kortalannak is mondanám, bár sztem középkortòl felfelé fog igazán tetszeni a hölgyeknek. Nagyon minőségi, ragyogòan szép, egyedi, őszies nappali illatot sikerült piacra dobnia CK-éknak. Mindenképp 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

chiba

2017. február 7.

Húú....nagyon jó, egy kedves krémmániástól kaptam ajándékba a vásárlásom mellé! Dominál benne a méz, nagyon tuti, nem annyira, mint az anyaillat, de ez egy nagyon jó flanker és a tartóssága is szupi:))))))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

audreycoca

2015. szeptember 8.

Azt gondolom, hogy Calvin Kleinék nagyon jó parfümöket találnak ki. Nem ragaszkodnak szorosan a trendekhez, de ha valamicskét meg is akarnak felelni a divatnak, azt mindig úgy teszik, hogy mégis legyen benne valami egyediség, és egy kicsi különlegesség. Szerintem például ezért nagyon sok parfümjük időtlen és akár ma is viselhető akár a 20 évvel ezelőtti parfümjük is. Aztán kiadták az Euphoriát. Én elfogadom, hogy sok mindenkinek tetszik, meg divatos, meg tartós, de engem borzasztóan irritált az illata. Egy időben pedig úgy éreztem, hogy lift nem indul el úgy, hogy legalább egy ember ne tartózkodj benne Euphoriával gazdagon meglocsolva. Bementem nézelődni a d.ba. Az eladó hölgynek mondtam, hogy csak szimatolni jöttem, az se baj ha ismerős illat. Egyből az Euphoriát ajánlotta, én mondtam köszönöm nem, túl jó kedvem van, meg ha érezni akarom, beszállok egy liftbe. Aztán azt mondta próbáljam ki ezt. Mondtam köszönöm nem, nem akarom az Euphoria tuning a négyzetent érezni. Mondta, hogy ez más. Fújta a papírra, és az orrom alá dugta. És tényleg! Felcsillant a szemem mandarin! Igen, mondta a fejjegyben. Mosolyogva vittem ki a papírcsíkot, még szagolgattam egy kicsit, amikor pedig az első illatot megéreztem rajta ami az eredeti Euphoriára emlékeztet kidobtam. Tehát ha valaki torkig van az eredetijével is ajánlom, hogy próbálja ki, mert érdekes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

diesel22

2015. július 6.

Alapvetően tetszik a parfüm elgondolása és ma végre bőrre is fújtam, de nem tűnt túl tartósnak =( 3 órája van a karomon, de csak akkor érzem, ha belefúrom az orromat a karomba, egyébként egyáltalán nem. Tény, hogy nem túl szerencsés 35 fokban parfümöt tesztelni, mert baromi könnyedén párolog ilyenkor, éppen emiatt még nem veszek le csillagot tőle, hűvösebb időben teszek vele még egy próbát, az illat kellemes, mézes-barackos-virágos, nem nagyon éreztem még ennyire kellemesen a mézet egyetlen parfümben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

onecrimsonnight

2015. március 16.

Nagyon finom, mézes illat. Rajtam nem tömény, szépen érződik a méz illata, de könnyedebbé teszi a barack és a virágok, így nem fojtogató egyáltalán. Kicsit féltem, hogy a luxus és az arany koncepció miatt valami túl hivalkodó és kissé ízléstelen illatot fog rejteni az egyébként gyönyörű üveg, de abszolút ennek az ellentéte és a lehető legszebben fogta meg az említett elgondolkodást. Egy teljes mértékben hordható, körbeölelő, ízléses illat lett, amihez azért illik egy megjelenés, nem tudnám elképzelni bő pulcsis, farmeros öltözethez. Ja és szerintem fiataloknak is teljesen jó, én 25 vagyok és egyáltalán nem érzem csakis az idősebb korosztályhoz illőnek, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

nyarigabi

2015. március 3.

Mézes-szantálos, nagyon erős illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Mézes-szantálos, nagyon erős illat.

vanillacaramella.sweet

Szív
méz, nárcisz, gardénia
Alap
szantálfa, pézsma, pacsuli.

Számomra rendkívül erős, töményen virágos, mézes; pacsuli,nárcisz,pézsma-mindből sok. A mandarin ad édességet,de nincs frissessége az illatnak. Olyan tömény és jellegű, mint a Jadore, Angel, Wish stb. Tartóssága túl jó, üvege szép, jó ötlet volt eltérni a lilás-rózsaszínestől, a szín így passzol a összetevőkhöz. Az illatot 45 év felettieknek fog főleg bejönni, én legalábbis nekik gondolom jónak. Csillogó, pazar arany végülis, de rajtam nagyon nem. Ki tudja, talán 10 év múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

Illatjegyek,hogy meglegyen, mert a leírásnál nincs ott:
Fej