Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: fahéj, orchidea, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kedi81

2017. szeptember 15.

Ma kaptam belőle kis fújóst,amit ezúton is nagyon köszönök kedves Galagonyanya-nak !!! :-)))

Annyira kíváncsi voltam rá,imádom a fahéj illatát,és sajnos nagyon kevés parfümben van csak fahéj,biztos voltam benne,hogy Ő az én illatom lesz,de sajnos nagyot kellett csalódnom,szerintem a szantálfa a hibás,annyira elnyom-legalábbis az én bőrömön-minden más összetevőt,hogy csak azt érzem,ráadásul nagyon szúrósan,szinte bántja az orromat,lemostam tusolás közben,hogy biztos csak valami "hiba" történt,és utána újra fújtam,de megint ugyanolyan lett,tartósnak tartós,de sajnos az én bőrömmel egyáltalán nem kompatibilis,megyek is újra lemosni,mert nagyon zavar,pedig a fűszeres illatokat amúgy nagyon szeretem,de Ő szinte fájósan szúrja az orrom......:-((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

HDR

2016. december 7.

Rajtam túlzottan szantálos és ezt csak azért sajnálom, mert ha ez nem lenne és balzsamosabbá válna, akkor beleszerettem volna rögtön. A fahéj nagyon jól érződik a szantál mellett, nagyon pöpec kis illat ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Oraculum

2016. november 11.

Megvettem a 100 ml-eset, imádom, gyonyoru és kulonleges, hetkoznapokra irodába meghagyom a Valentina Oud-ot, de estékre és kulonleges alkalmakra, esetleg elvetemult kedvemben biztosan erte nyulok.
Érzésre mézes-fahejas, majd kiteljesedik a fás orhidea jelleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Érzésre mézes-fahejas, majd kiteljesedik a fás orhidea jelleg.

galagonyanya

2016. augusztus 24.

Aki a Montale Honey Aoud-hoz hasonlatos füstös-mézes-fahéjas gyönyörűséget keres, próbálja ki ezt az illatot! Igazi téli bombázó, buja, dögös, édes és mézes - amely lassan-lassan orchideás virágos felhőben teljesedik ki. Pazar luxusillat, lehetetlen nem észrevenni, ha valahol megjelenik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

necra

2014. szeptember 11.

Isteni mézes illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Isteni mézes illata van