Calvin Klein

Ár:   17 055 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. november 19.

Ár:   17 055 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamott, ciprus, timián

Szívjegyek: jázmin, méz, oregánó, zsálya

Alapjegyek: ámbra, bőr, tömjén, vetivérfű

Calvin Klein Euphoria Men Amber Gold EDP fújósok
Ár: 950 Ft, 1450 Ft, 2300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lapo

2020. december 13.

Rengetegszer "mentem el mellette" a webáruházak "polcait" nézegetve.. hiszen ez csak egy CK illat.. összetevői alapján nem lehet rossz, de tuti egy divatos, aktuális igényeket kielégítő, ma felkapott-holnap elfeledett tömegillat.. Gondoltam sokszor.. de nem, nagyon nem az..
Ez annál sokkal több.. "bármi lehetne".. csak éppen most, ebben az esetben a niche, sokszor csalódást keltő, legtöbbször túlárazott, de néha valóban zseniális felségterületén poroszkálunk éppen, szerencsére az utóbbi esetet érezve..
Baromi összetett, kicsit nehéz, de szerintem egész könnyen szerethető misztikus illatvilág.. van itt minden.. bőr, tömjén, borostyán, illetve a méz, ami számomra kiemelkedik mint egy fajta alapjegy, de mégsem lesz tőle gejl.. már-már a "bármi is legyen az, minden jót bele" gondolat jutott eszembe róla, mégis azt gondolom, hogy egy nagyon szépen, igényesen kidolgozott finomság. Gazdag, enyhén, de ízlésesen fűszerezett, baromi tartós, csodás téli illatvilág. Kifújást követően nem sokat változik, de ez esetben bánja a fene.. méég, még sok ilyen merészebb ötletet a CK-tól..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.