Calvin Klein

Ár:   6150 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jangela, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   parfüméria

Spontán szexi illat. Összeköti a nő és a férfi világát.

Fej: pomelo, limett, szegfűbors

Szív: pézsma, kakaó

Alap: pacsuli, palisander

Joe38

2015. október 26.

Hol is kezdjem........hmmm............
Nem szeretek illatokat,divatházakat lehúzni,mert hiszem,hogy zsák a foltját,
ergo mindenki megtalálja a saját aláírásillatát!
De,
Ezt sajnos el nem tudom képzelni ,hogy ki tudná tartósan viselni magán aláírásillatként.
Mikor ezrével vannak a parfümériákban jobbnál,jobb illatok ráadásul sokkal olcsóbban is!!
Akkor kiad egy jó nevű minőségi cég egy ilyen cuccot!Hiába a nagy "orrok" a Fragranticán akiket írnak,
ráadásul többet is!!Szerintem ezek az emberek telefonon bemondtak egyenként 3-3 összetevőt,
majd egy kémikus kikeverte és kész a "szer"!!!Csak sajnos nem drogériákban kéne árulni 10.000-ért, hanem
valami háztartási boltba rovarölő szerként,merthogy leginkább egy szúnyogriasztóspray-re emlékeztet
az illatanyag amit ont magából ez a cucc!Tényleg sajnálom,hogy ezt kell mondanom ,de erre én nem költenék! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 26.

Hol is kezdjem........hmmm............
Nem szeretek illatokat,divatházakat lehúzni,mert hiszem,hogy zsák a foltját,
ergo mindenki megtalálja a saját aláírásillatát!
De,