Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biki-ni, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Friss, gyümölcsös-virágos illat, amely magába foglalja a trópusi aromák jegyeit is, mint papaya, lime kéreg, valamint szilva virág, vanília és fás jegyek is alkotják. Limitált kiadású 100 ml-es széria.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

biki-ni

2013. október 21.

Nagyon szerettem egy időben. Külföldön találtam rá és mivel tudtam, hogy itthon nem lehet kapni. Egyből kettőt vettem belőle. Persze a második már el sem fogyott... Észre vettem magamon, hogy az illatokhoz való viszonyom az eseményeknek/ahhoz kapcsolódó történetekhez képest nagyon megváltoznak. Ezért sem fogyott el ez a parfüm, mert negatív élményhez/tapasztalathoz kapcsolódik. Nem a parfüm hibája. Friss, fiatalos, nyári parfüm, nem tart ki egy napig, de én meg voltam vele teljesen elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.