Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   online külföldről

Dúsabb, hosszabb, természetes hatást eredményező szempillaspirál.

nollan

2015. november 16.

Nekem is ajándékként jött. Hát egy CK-től többet vártam volna. Alig látszik, sőt semmi sem látszik. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert átkentem más spirállal és azóta sem használtam. Mivel ingyen volt, adok két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

kivike

2015. augusztus 25.

Én is ajándékba kaptam az epernettől, két Pupa szájfény mellé:) jó-jó, , nem maszatolódik, különválasztja a száálakat,de elmarad az a wow-hatás,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Pöti

2015. április 1.

Hú, volt ilyenem, kettő is. Epernet adta ajándékba. Újra nem venném, mert semmi extrát nem csinált, de nem is irritált és nem pergett le. Hétköznapra elhasználtam, arra teljesen jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.