Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Szívjegyek: pézsma, szerecsendió

Alapjegyek: pacsuli, vanília, vetiver

Ár: 7700 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 6000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 100 ml mínusz próba fújás, Helyszín: Budapest, V., fizetés: személyes átvét Bp. 5. kerület, foxi

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

karakumsivatag

2021. október 9.

Több helyen olvastam, hogy uniszexes, ezért vettem meg. Ruhán, az én orromnak fügés illat, valóban lehet uniszex is, de bőrön egyértelműen férfi illat. Viszont fügés illatból nekem a Gues 1981 Indigó Men inkább bejön,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 9.