Calvin Klein

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetevők: bergamott, pacsuli, fás jegyek, virágos jegyek, pézsma

pearldiver66

Korcsoport: >54
2018. május 9.

Most kaptam kézhez.Az összetevők alapján választottam ki.Edp.jèt vettem meg.Nagy meglepi volt,mert sokkal fanyarabbra számítottam,de nem! Hanem az egész úgy van jól ahogy van! Tökéletes! Ott vannak a fehér virágok rendesen,a puhaság,aztán a fanyar ,masculin vonal is ott van, amiért kellett ez nekem.En ibolyát is érzek magamon . Tartósságrol meg nem tudok beszélni....majd később..... Most ez nekem nagy meglepetés,nem gondoltam ,hogy ilyen lesz:-) de ezért a pénzért,egy 100.ml., szerintem, egész jó üzlet.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 9.