Calvin Klein

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Összetevők: bergamott, pacsuli, fás jegyek, virágos jegyek, pézsma

Aerdna

2019. június 15.

Nem ez lett életem legkedvencebbje, nekem túl szegfűszegesen fűszeres. de mivel imádom a calvin klein-okat, azért ő is kedves nekem.
Bergamott, jázmin, és a pézsma tartós benne, és nem egy hétköznapi tucat illat.
Ennek ellenére hiába próbáltam nyáron, télen, sosem fogott meg annyira hogy el tudjam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Bergamott, jázmin, és a pézsma tartós benne, és nem egy hétköznapi tucat illat.

pearldiver66

2018. május 9.

Most kaptam kézhez.Az összetevők alapján választottam ki.Edp.jèt vettem meg.Nagy meglepi volt,mert sokkal fanyarabbra számítottam,de nem! Hanem az egész úgy van jól ahogy van! Tökéletes! Ott vannak a fehér virágok rendesen,a puhaság,aztán a fanyar ,masculin vonal is ott van, amiért kellett ez nekem.En ibolyát is érzek magamon . Tartósságrol meg nem tudok beszélni....majd később..... Most ez nekem nagy meglepetés,nem gondoltam ,hogy ilyen lesz:-) de ezért a pénzért,egy 100.ml., szerintem, egész jó üzlet.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 9.