Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrvilágosító kompakt púder, SPF 20 PA++

Trixi

Korcsoport: >54
2013. július 24.

Figyelmetlen voltam, amikor megvettem ezt a púdert. A Translucent 501 árnyalat alapján eszembe sem jutott arra gondolni, hogy a "pure white" jelen esetben azt jelenti, hogy ázsiai nők számára készült VALÓBAN FEHÉR púderről van szó. A translucent alapján azt gondoltam, hogy jaj de jó, nem fog sötétebbre oxidálódni az arcomon, és UV védelmet is ad, pontosan ez kell nekem a lebarnult arcomra. A pure white meg valahol a tisztaságra utalt számomra, meg arra, hogy fehér a doboz és a púderkompakt külső színe is. Ez a fotón látszódott. Neten rendeltem, és ott valahogy nem volt feltüntetve a lényeg.

Szóval, volt nagy megdöbbenés, amikor megérkezett a csomag, kis rózsaszín papírban, szalaggal átkötve. Először arra gondoltam, hogy visszaküldöm, de mivel féláron vettem, a visszaküldés költsége és a macera, úgy döntöttem, nem éri meg. És kitaláltam az alternatív felhasználást. Highlighter! Hiszen pontosan bajom van a szemem körüli sötétbarnás karikákkal, és a szemhéjamra is ráférne egy fiatalítás, továbbá ezt a részt amúgy is nehézkes fényvédeni, legalábbis nekem a fényvédő krém csípi a szemem, ha pl. izzadság miatt bemosódik a szemembe, és nem is tudom annyira közel kenni, mint kellene. Szóval kipróbáltam, és szuperül működik. Nagyon jó, hogy matt fehér, nem csillogó, továbbá csak light fedést ad, transzparens, szóval nem tömény fehér a szemem környéke. Így nyárra tökéletes. És még fényvédett is. Azt hiszem, évekre elég lesz.

Na most hány pontot is adjak? Az eredeti cél szerint nem tudom értékelni a terméket, viszont az alternatív felhasználás sikeres. Ezért kap 4 pontot, figyelembe véve a a termék exkluzív, valóban megnyerő külső megjelenését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 24.