Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nucus911

2016. május 3.

abszolút csúcsminőségű termék, olyan a körmöm tőle, mint a legszebb kerámiák. maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

laanyka

2015. október 17.

ritkán gondolom így, de a calvin klein esetében minden sminkcuccról ugyanaz a véleményem: felháborítóan rossz. lehet h csak az én bőrömmel, számmal, körmömmel és szempillámmal nem kompatibilis ez a márka, de ez is, mint a szájfény, a spirál meg az az alapozónak csúfolt vm a kukában végezte :((( többször is megpróbáltam szeretni, de sajnos bármikor felkentem szinte azonnal lekopott mind a két árnyalat ami volt nekem. bár a bordós csillámos színre nagyon tetszik, de annyira rossz a minősége, h élvezhetetlen a viselése. remélem csak én vagyok vele így :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

LenaL

2014. március 7.

A Phoenix árnyalat van meg. Istenem de gyönyörű. Nem metál fényű, utálom a metál fényű körömlakkokat, hanem bordó egészen picike arany csillámokkal. Tökéletes karácsonyi körömlakk, az elmúlt három évben minden karácsonykor ez volt rajtam. Annyira csodaszép. Egyesíti a bordó körömlakkok iránti imádatomat az arany csillogású dolgok iránti imádatommal. ÖT csillag lenne, ha nem pattogna le iszonyúan hamar. De a 24-25.-t kibírja, karácsony másnapján meg már van ideje újra festeni az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

kisviol

2012. május 20.

Nem nagyon használom, mert inkább az élénkebb színeket szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Nem nagyon használom, mert inkább az élénkebb színeket szeretem.