Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2014. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Selymes textúrája könnyedén elvegyül a bőrön
  • Közepesen pigmentált, így réteges fedést biztosít
  • Végtelen sokféle megjelenést ad: világos és édes, vagy mély és csábító
  • Nem ráncosodik illetve nem fakul ki, tartós
  • Matt, finoman csillogó végeredményt ad
  • Allergia ellen tesztelt és illatanyag mentes

Pünyike

2016. március 31.

Nekem a 103-as, Fresh air van meg, évek óta (talán 3 éve vettem), nem használom napi szinten. Tartós, de olyan kis semmilyen. Egy natúr sminkhez tökéletes. Nem teljesen matt, de nem is mondanám csillogónak, fényesnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

_ca_

2014. március 1.

2014.03.01: nem ezt használtam minden nap ( kb heti két-három alkalomról lehet szó), de másfél hónap alatt leértem az aljára. Tekintve, hogy egy Essence szemfesték kicsit kevesebb festéket tartalmaz súlyra, a felülete viszont majdnem négyszer akkora, és még nem sikerült egyikkel sem leérjek a fémig - nos, azt hiszem, van ennél kiadósabb megoldás is. Legalább nem unom meg.

2014.02.09: Az újabb csomagolású változatából a 102-Moonstone árnyalatot kaptam egy rendeléshez ajándékba. A szín maga kellemes és alappal tartós is, de eléggé porol (még akkor is, amikor applikátorral viszem fel, ami azért elég egyedi tulajdonsága...) Szerintem vannak olcsóbb alternatívái, de mindenképpen el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.