Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bambusz, bergamot

Szívjegyek: rózsa

Alapjegyek: szantálfa, borostyán

Kerekmoni

2017. szeptember 21.

Ezt a parfumot, pontosan a megjelenés évében használtam, és ő volt az első olyan parfumon amit az utolsó cseppig elhasználtam. Valóban nem volt tartós az illata, viszont volt vmi földöntúli érzésem mikor befújtam vele magam, és utána. Mikor elfogyott azt mondtam soha többé, mígnem 1 éve égen földön próbáltam megtalálni, de rájöttem min. 10 éve nem létezik. Az eredeti truth teljesen más, az csak egy szimpla rózsás szappan, ez viszont hormonszagú, már ha lehet így mondani, vagy púderes vagy akármilyen. Szóval elmondhatatlanul él az emlékekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

misno

2015. július 3.

Ez a parfüm kifújás után pontosan 30 percet tart. Vegyes érzésekkel szagolgattam, a bambusz miatt nagyon természetes, és friss illata van, anélkül hogy vizes vagy citrusos jegyek lennének benne, Kicsit érződik a rózsa is, meg a szantálfa is, de nagyrészt zöld bambusz illata van. Ha a parfüm illata tovább tatott volna...akkor talán lenne mit írni még róla. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.