Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. június 26.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: kardamom, citrom, bergamot

Szívjegyek: narancsvirág, jázmin, ibolya

Alapjegyek: pacsuli, olibánum, szantálfa

Ár: 9000 Ft+posta , Eladó: Nushi
Állapot: 1 próbafújás hiánnyal 30 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Utalás után postázom

fioretta

2020. június 21.

Rendkívül egyedi, semelyik más márka illatához nem hasonlít. Nagyon tartós, különösen hajra fújva. Finom, lágy illat, azonban egyáltalán nem hétköznapi, erősséget, magabiztosságot sugall, valószínű nem is állna jól mindenkin. Citrusos-fűszeres, ugyanakkor kicsit édeskés is, nagyon jól van megkomponálva. Az üveg kupakja kicsit zavaró, túl nagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

khaleesiM

2019. december 31.

Nagy rajongója vagyok az eredeti illatnak, így persze be kellett szereznem ezt a verziót is.
Nekem viszont ahhoz képest túl fás, valahogy vele nem sikerült azonosulnom.
Nem nyúlok utána...Valószínűleg eladás lesz a vége. 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Nekem viszont ahhoz képest túl fás, valahogy vele nem sikerült azonosulnom.
Nem nyúlok utána...Valószínűleg eladás lesz a vége. 🙃

Nushi

2019. október 15.

A Müllerben a múltkor sikerült melléfújni a papírt... és telibe kapni a kicsi kacsómat. Bár lenne ilyen véletlennel tele minden napom. Kellemes nem tolakodó a nevével ellentétben, és ami lényeges a karakterében nem nagyon találom az eredeti illatot. Ez egy fűszeresebb sötétebb fás illat ami ugyanakkor megtartja CK-re oly jellemző hűvös nőiességét. Egy bajom van vele szerintem eszetlenül túlárazták. Bár megjegyzem ez a többi mai frissen megjelenő illatra igaz.Azért ha lesz lehetőségem beszerzek legalább egy kis üveggel. Szép és tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

force

2019. szeptember 24.

A három változat közül szerintem ő a legjobb. Az illatjegyek alapján meglepődtem, mert nem ezt érzem magamon, hanem egy epres-rózsás, nagyon pink illatot. Jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.