Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. június 26.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: kardamom, citrom, bergamot

Szívjegyek: narancsvirág, jázmin, ibolya

Alapjegyek: pacsuli, olibánum, szantálfa

Ár: 7000.- +posta/Foxpost , Eladó: khaleesiM
Állapot: 30ml-es üveg, kb. 20 ml van benne még, Helyszín: Pápa, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával vagy foxposttal tudom küldeni
khaleesiM

2019. december 31.

Nagy rajongója vagyok az eredeti illatnak, így persze be kellett szereznem ezt a verziót is.
Nekem viszont ahhoz képest túl fás, valahogy vele nem sikerült azonosulnom.
Nem nyúlok utána...Valószínűleg eladás lesz a vége. 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Nekem viszont ahhoz képest túl fás, valahogy vele nem sikerült azonosulnom.
Nem nyúlok utána...Valószínűleg eladás lesz a vége. 🙃

Nushi

2019. október 15.

A Müllerben a múltkor sikerült melléfújni a papírt... és telibe kapni a kicsi kacsómat. Bár lenne ilyen véletlennel tele minden napom. Kellemes nem tolakodó a nevével ellentétben, és ami lényeges a karakterében nem nagyon találom az eredeti illatot. Ez egy fűszeresebb sötétebb fás illat ami ugyanakkor megtartja CK-re oly jellemző hűvös nőiességét. Egy bajom van vele szerintem eszetlenül túlárazták. Bár megjegyzem ez a többi mai frissen megjelenő illatra igaz.Azért ha lesz lehetőségem beszerzek legalább egy kis üveggel. Szép és tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

force

2019. szeptember 24.

A három változat közül szerintem ő a legjobb. Az illatjegyek alapján meglepődtem, mert nem ezt érzem magamon, hanem egy epres-rózsás, nagyon pink illatot. Jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.