calypso

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Biankaa, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kategória:   Szépítő eszközök

• pamuttal gazdagított temészetes cellulóz szálas szivacs
  • kukorica magvakból készült speciális dörzsi réteg
  • dermatologiailag tesztelt: a bőr megújul már három napos használat után

turbolya

2016. május 3.

Remek, hatásos, tartós. Ezzel még fel lehet turbózni a hatását: http://kremmania.hu/kremek/cosmio-mandulahej-olivamag-orlemeny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

CeCeDrake

2015. december 11.

A kedvenc szivacsom! 4 éve vettem először kb, azóta sem csaltam meg, mindig ilyet veszek. Imádom, hogy olyan durva az egyik fele! Jól radíroz, frissít! Amikor elkezdenek nagyon lepotyogni a pöttyök, akkor van vége, jöhet az új!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Malachite

2015. december 9.

Huh, hát, évekkel ezelőtt vettem egy ilyet, de eléggé belekarcolta magát az emlékezetembe :D szó szerint! A képen látható oldala hihetetlenül durva, már-már ipari csiszoló számba megy, lehozza azt is amit nem kell. Anyajegyeket, érzékeny, gyógyuló foltokat illetve vékonyabb bőrfelületet tessék elkerülni, mert kifejezetten fájdalmas kaland lenne - arcra pedig innentől kezdve képtelenség használni, (bár ki tudja, lehet hogy kiváltana egy mikrodermabráziót? :D ). A másik fele sokkal puhább, de még mindig nem gyengéd, inkább olyan mint egy kevésbé ruganyos mosdószivacs.

A kert felásása után vagy egy kiadós sárlavina alól kimászva viszont nagy szivességet tehet ... :) Talán 1000-1300 Ft körül van, DM-ben szoktam látni, és emellett még egy elpusztíthatatlan darab is:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.