Camaleon

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2018. február 19.

Kiszerelés:   2 x 2 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali hatású szérum a szem alatti táskák csökkentésére. Eltávolítja a bőr öregedésének látható jeleit, rekordidő alatt fiatalabb külsőt kölcsönözve annak. Hatékonyan lép fel a szem alatti táskák és a finom mimikai ráncok ellen.

E termék fejlesztése főként két kozmetikai hatóanyag előnyös tulajdonságain alapul, melyek együttesen egy nagyon hatásos terméket eredményeznek.

• Az Argireline®, a molekuláris biológia segítségével kifejlesztett hexapeptid, egy forradalmi kozmetikai hatóanyag, amely kiváló ránctalanító hatású és amely visszafogja az izomösszehúzódásokat, ezáltal csökkenti a mimikai ráncok mélységét és nagyon hatékony az új ráncok kialakulásának megelőzésében is.
  • Ásványi hatóanyagok, szilikátok, amelyek erős kozmetikai hatásukról ismertek, és amelyek feszesítő hatással vannak a bőrre, csökkentve a szem alatti táskákat és ellensúlyozva az öregedés természetes folyamatát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)