Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cosza, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A francia parfümök világa ihlette.

3 illatban kapható: Provocation, Sensuelle és Seduction

Szappanoslány

2014. április 24.

... már el is felejtettem, hogy én ezt régen milyen sokáig használtam. Nagyon szerettem a tartós,finom illatát. Ma már persze le sem venném a polcról. Na jó ;-) csak egy szimatolàs erejéig; bár régóta nem láttam sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 24.

skorpió

2013. december 12.

Évekig ezt használtam, valóban nem az a hidratáló tusi, de ezen a testápoló segít. Engem nem szárított. Nagy kedvenc volt azért, mert sokáig éreztem az illatát a bőrömön. Sajnos mostanában sehol sem találok ilyet, de még hasonlóan tartós illatút sem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

bolero

2013. december 12.

Régebben használtam, imádtam az illatát, tartós is volt. Nem emlékszem, hogy különösebben szárított volna. Kár, hogy mostanában alig látom valahol. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Dana1983

2013. május 27.

Én egyszer használtam, mire másnap tele lettem kiütésekkel. (Látom más is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Én egyszer használtam, mire másnap tele lettem kiütésekkel. (Látom más is...)

eo

2012. október 13.

Nem nagy szám. Az illata miatt használtam anno, de semmi extra, emlékeim szerint nem sírtam tele a párnám, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Garu

2012. augusztus 1.

Jaj nagyon szárított, pedig imádnivaló illat :( Nem szerettem, borzalmasan kikezdte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

svivko

2012. augusztus 1.

A kedvenc tusfürdő illataim a Camayek közül valók. Ez a vöröske, és a Zerlina Dubois a non plusz ultra. Imádom. Nem ápol, de nem is szárít. Hatalmas szerelem a miénk. :)
Sajnálom, hogy van, akinek irritálja a bőrét, mert számomra ez egy áldás egy összebújós este előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

sztike

2012. július 15.

Nekem az is erőpróba volt, hogy kinyissam, aztán amikor sikerült, rájöttem, hogy jobban jártam, amíg nem tudtam kinyitni. Iszonyatosan szárította a bőröm és még kiütéseket is okozott. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

Ophelia

2012. június 4.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig lehet érezni fürdés után is. Nem hidratál cseppet sem, szerintem mindenképpen a parfümös illat a lényege, ennek megfelel. Nem kimondottan szeretem a kinyitási módját, de ennek ellenére nagyon jónak tartom, bár ritkán veszem újra, mert tartósan biztosan megunnám az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

judith_n

2012. május 6.

Én tusolás után egy tusfürdőnek sem éreztem az illatát a bőrömön, amíg rá nem találtam erre! :) És ez valóban igaz...pedig sokról olvastam már ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.