Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szandiii0007

2013. március 21.

Amikor otthon vagyok, mindig ezt használom. Nagyon jó, erős illata van, szeretem. Szerencsére, ahol én lakom, még mindig lehet kapni :) (legalább is,3 hete még lehetett)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

azursatellite

2012. október 20.

Anno de nagyon szerettem! Finom parfümös illatuk volt. A zöld és a sárga volt a kedvencem, többet is elhasználtam belőlük, végül egy kéket is vettem az sem volt rossz. Furcsa, hogy egy egyszerű tusfürdő milyen emlékeket tud előhozni. Tisztán emlékszem amikor az utolsó párat vettem szép napos tavaszi reggel volt és velük együtt jött haza az egyik kedvenc rúzsom, amit szintén nem tudok majd újravenni mert már nem gyártják azt se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

sissy93

2012. augusztus 1.

A húgomnak volt ilyen, de én is szerettem, néha elkértem. Kár, h megszűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

A húgomnak volt ilyen, de én is szerettem, néha elkértem. Kár, h megszűnt.

Jelizz

2012. augusztus 1.

Jújj a zöld és a rózsaszín volt a kedvencem... <3 kár h már nem látok ilyeneket :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.