Canmake

Ár:   ¥360   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Ár:   ¥360
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó formulája gyönyörű fényt ad a manikűrnek, felvitele pedig egyszerű. Tartós, gyorsan szárad, fantasztikusan ragyogó, minden szögből nézve tökéletes végeredmény! Kopásálló.

Teokleia

2019. augusztus 21.

Aprócska lakk aprócska ecsettel. A megszokottnál több lakkal fedi csak le szépen a körmöt, és hajlamos a felfolyásra is, de legalább nem hagy foltot. Ajándékba kaptam, nem venném újra mert macerás beszerezni, de elhasználom, jó a formula és szépek a színek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.