Caola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. március 24.

Kategória:   Testápolás

A Caola KHV (Kozmetikai és Háztartásvegyipari Vállalat) ikonikus terméke a kék-fehér csíkos lanolinos babakrém, melyet az 1970-es évektől a 90-es évek elejéig gyártottak.

deakrek

2018. július 24.

A nagymamam legjobb baratnoje hasznata minden aldott nap, kezre, arcra. Egyetlen egy ranc sem volt az arcan, en 55 eves koratol ismertem, halalaig (89 eves). Csoda ez a krem. A mai napig emlekszem Margóca illatára és, hogy mennyire szerettem hozzábújni, ebben ennek a babakrémnek is része volt :-). Sajnos én nem használhatnám arcra, a mai napig vannak mitteszereim (anno pattanasok), de normal börüekkel csodát tehet(ne), ha elérhetö lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

BlueViki

2017. szeptember 18.

Még őrizgetek belőle egy fél tubusnyit, és náthás, szétfújt orra a legkiválóbb krém. Azóta amióta nem lehet kapni, spórolok vele de nagyon :D (ezért se nagyon használom más területre, csak orra, de régebben jó volt ekcémámra is kézen). Jó zsíros, nehezen beszívódó krém, a legjobb értelemben. Náthánál este bekenem, mielőtt elalszom, és majdnem vissza is gyógyította az orromat a következő napi dörzsire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

annodobo

2017. április 6.

Imádtam ezt a stílust annyira szép :) A képen látható termék nem eladó véletlenül? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.