CaoNatur

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Auchan, HerbaHáz, Bijó, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Auchan, HerbaHáz, Bijó, patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kamillából kivont bisabolol nyugtatja, az E-Vitamin táplálja a babák bőrét. Fürdéshez és babamasszázshoz is egyaránt használható.

Természetes hatóanyagokat tartalmazó készítmény. Szilikon-, parabén- és színezékmentes.

Emiii

2017. december 28.

Már-már vízszerű az állaga, annyira híg. Nagyon lassan ivódik be és eszméletlen csúszós lesz tőle a bőr (de olvasva az előttem lévő véleményeket, szerintem én vagyok a béna, vagy túl sokat locskolok magamra). Hatását tekintve sokkal jobb, mint a piacon lévő népszerű(bb) babaolajok.
Illata alig van, ami plusz pont azoknak, akik nem szeretnek mesterséges illatanyagban tocsogni (ennek ellenére nem tudom, hogy ha alig van illata, minek van bele a parfüm?). A széles teteje egy rémálom, lefolyik róla az olaj, csúszik tőle az egész flakon... biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

kiszpiszok

2016. február 2.

Saját bőrömre és kisbabám fürdővízébe is használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve, pihe puha bőrt csinál anélkül, hogy szárítana és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

annné

2014. április 16.

Egy babalátogatónktól kaptuk, így először persze magamon próbáltam ki. Azóta is ketten használjuk a lányommal. :) Sokan óvtak a babaolajtól, de ez nagyon könnyen beszívódik, és nem nehezíti el a bőrt. A babámnak a fürdővízbe szoktam cseppenteni belőle, én pedig testápolóként használom. Nagyon jól hidratál. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate