Cargo

Ár:   €39   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sharklady87, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   €39
Lelőhely:   online külföldről

Egy szemhéjpúder paletta, amit Ausztrália ihletett. Összesen 12 vegyesen matt és fényes szemhéjpúder található a palettában. Az élénk színek mellett natúrszínek biztosítják a tökéletes szemsminket. Kellemes eldolgozhatóság, építhető színek és Cargo minőség jellemzi. A paletta tartozéka egy természetes szőrú kétvégű ecset, aminek egyik vége satírozásra, míg másik oldala rétegezésre való. Szintén tartozék egy fekete szemceruza. Ízléses csomagolás, mágneses zár. Állatkísérlet mentes.

fanniblue

2018. augusztus 18.

Pigmentált, jól satírozható szemhéjpúdereket tartalmazó paletta. A ceruza és az ecset is nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.