Caribbean Gold

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: atta31, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti mélybarnító krém, kendermag kivonattal. A kendermagolaj kivonatnak köszönhetően bőre csábítóan barna lesz,míg a Peekaboo Playtime segít hogy szoláriumozás után is friss illatunk legyen.

Timi86

2018. április 7.

Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a krémmel! Fehér bőrűként nehéz a barnulás a szoliban, sőt a napon is inkább pirulok, mintsem barna legyek. +a bőröm elég száraz! Ezzel a krémmel pihe-puha vagyok, kellemes az illata, bár én nem szeretem. Tehát hidratáló hatás 5! Nagyon pozitív számomra, hogy nem sárga vagyok! Fokozatosan, szépen lassan barnulok tőle, ami szintén 5! Heti 2x 7-8percet szolizok, eddig 6x voltam, 2x ezzel a krémmel, és a változás 5! Nem lesz foltos a bőr, felkened ahogy sikerül és mehetsz a gépbe. Sok sem kell belőle, könnyen, gyorsan beszívódik. Aki hamar szeretne barna lenni, mélybarnítót ne vegyen! Ennek nem ez az előnye! Nekem nagyon bevált! Ha elfogy, újra veszem 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Luiselotte

2018. január 5.

Jöttem megvédeni ezt a kis szexikét:)
Nekem bevált, gyorsan beszívódó lágy krém. Édeskés, nem túl erős illattal. A kokszos bőr szagot teljesen elveszi. Nem csíp, nem leszek tőle foltos, az arcomra is bátran rákenem . Mélybarnítós csokicsöves gépben használom 10 -15 naponta 10 percet és nagyon szép bronzos színt ad a kettő együtt:)
Kevés kell belőle, jól terül és nagyon sokáig elég. Akciósan 3500 anélkül 4200-4500Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Jöttem megvédeni ezt a kis szexikét:)

Giside

2017. március 27.

Ez egy 4000 forintos lehuzas..
Semmire se jo, idopocsekolas, pacsmagos lesz a bor tole es meg nem is barnulok.
Sot, azt vettuk eszre, hogy a barnulasban is meggatol a krem.
De nem csak ez a szolikrem, hanem az osszes tobbi.
Hugom egy bronzositot hasznal es semmi hatasa, de nem is barnul.
En 80 percet szoliztam mar 3 het alatt, de semmi szinem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Ez egy 4000 forintos lehuzas..
Semmire se jo, idopocsekolas, pacsmagos lesz a bor tole es meg nem is barnulok.
Sot, azt vettuk eszre, hogy a barnulasban is meggatol a krem.
De nem csak ez a szolikrem, hanem az osszes tobbi.
Hugom egy bronzositot hasznal es semmi hatasa, de nem is barnul.
En 80 percet szoliztam mar 3 het alatt, de semmi szinem.

Drean

2016. július 14.

Engem is behúztak a csőbe vele... egy átlagos testápolónak felel meg, semmiféle változást nem éreztem a fél flakon elhasználása után sem. A szoliszagot sem igazán leplezi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

atta31

2015. április 22.

Nos...sokkal többet vártam tőle...Nagyon jó az illata,könnyen beszívódik,de nem vettem észre,hogy könnyebben vagy szebben barnultam volna....lehet,hogy az én bőrömhöz ez nem megfelelő..nem tudom..a szoliban ezt ajánlották.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.