Carmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dkapas, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam amely mélyrehatóan hidratálja és intenzíven táplálja az ajkakat, biztosítja a külső hatásokkal szembeni védelmét és selymes és finom ajkakat eredményez.

sariszabo

2023. január 25.

Nagyon fincsi az illata, mikor unom a sima Carmexemet, akkor használom. Viszont nem hidratál annyira, mint a klasszik carmex szerintem. Mintha hamarabb kiszáradna a szám. De így is elégedett vagyok vele. Sokáig kitart, mint a társai :) Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

jud1t

2021. június 7.

Nekem ez a fajta Carmex csak még jobban szárította a számat, közel sem olyan, mint az eredeti vagy a többi Carmex stick. Az illata nagyon jó, kár, hogy így használhatatlan. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Milva07

2021. április 12.

A durván cserepes/véres ajkaknak tovbbrais ott az originál mentolos, de akinek nincsen csak a szintentartásra, ápolásra igénye az nem fog csalódni. Kellemes,valóban tropical illattal. Jól hidratál, nem "áll meg" az ajkak felületén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

dkapas

2019. február 12.

Isteni ananászos illat és ízvilág a megszokott Carmex original minőségben, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.