Carner Barcelona

Ár:   29 400-44 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Ár:   29 400-44 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A város kora életre kel, friss nyári levegő áramlik be az ablakokon. A Las Ramblas és a La Boqueria lassan emberekkel telik meg, miközben frissen szedett virágok, érett gyümölcsök és fűszerek árasztják egzotikus aromájukat. Ahogy aztán a mediterrán nap delelőre hág, a fűszerek és virágok illata teljes pompájában ragyog és pulzál. Sötétedéskor a lüktetés elmélyül, ahogy a város feltárja titokzatos és mindennél érzékibb oldalát.

Gyönyörű fa kupakkal, mely Sara Carner fás jegyek iránti vonzalmát szimbolizálja.

Fejillat: bergamott, bors, grapefruit

Szívillat: írisz, jázmin, kardamom

Alapillat: cédrusfa, vanília, vetiver

Üvegében! Carner Barcelona D600 EDP 50 ml
Ár: 18500 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Fanika

2020. július 8.

Friss, zöld jegyes nyitás után iriszes-vetiveres átalakulás. Uniszex illatnak írják, és ez így is van: kezdetben nagyon férfias, később nekem is vállalható. Tartós, minőségi illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 8.

babyface

2015. augusztus 19.

számomra egy kalap alatt van mfk cologne pour le matin-el és a molekulákkal, a reggeli ébredés illata csak sokkal óvatosabb, nem annyira aromás mint a matin. tényleg élethűen hozza az ébredező város érzését, ha valaki szereti a könnyed, kicsit már férfiasba hajló vetiveres illatokat azoknak tökéletes lehet, nekem kicsit jellegtelen és más carner illatokhoz hasonlóan a tartósság neki sem az erőssége... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

galagonyanya

2014. szeptember 4.

Ma Ő került sorra a kipróbálásban, mint a Neroli Parfüméria ajándéka. Első pillanatban határozottan ibolyaillatot érzek, kicsit a húsvét jut az eszembe róla. Virágllat, fás jegyekkel, kellemes, nem túl izgalmas, inkább megnyugtató. Alkalmi viselet nőknek, úgy negyven felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.